Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzelmi elhanyagolás érhetett...

Érzelmi elhanyagolás érhetett gyermekkoromban?

Figyelt kérdés
Munkájuk miatt nem értek rá a szüleim foglalkozni velem. A nagyszülők neveltek fel, de ők viszont a koruk miatt nem nagyon foglalkoztak velem. Általában egyedül voltam mindig, csak néha rámnéztek. Ez lehetett az oka, hogy fenőttként mentálisan sérült lettem?

2023. jan. 21. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
keress barátokat, párt aztán elsznek célok is.
2023. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. Párt azt nehéz lesz, mert szexuális vonzalmon kívül nem nagyon érzek semmit a nők iránt.
2023. jan. 21. 23:12
 13/18 NTBS ***** válasza:
48%
Menj el rendszeresen dolgozni.
2023. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ajánlok neked egy könyvet erről, Örökölt sors a címe. Érdemes lenne elolvasnod. Itt tudsz belenézni:


[link]

2023. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem a munkájuk miatt nem értek rá, a nagyszüleid pedig nem a koruk miatt. Ne mentegesd őket. Szarládák voltak magyarul. Nagyon sajnálom.
2023. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz aspd-s ha mentegeted őket, ez nem arra utal.
2023. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Szarládák voltak magyarul."


Végülis nem vertek agyon gyerekként, pedig én aztán megérdemeltem volna azért amiket csináltam. Lopás, osztálytárs késsel fenyegetése, évfolyamtárs megvágása pengével, gyújtogatás, betörés, rongálás, és még sorolhatnám. Ezek a dolgaim miatt fegyelmi tárgyalásom volt, egyszer rabosítottak, gyámügyhöz is kellett járni.

2023. febr. 4. 00:59
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj ide kérdező,rossz vágányon vagy. Nem, nem érdemelted volna meg.

Nincs rossz gyerek, rossz szulo viszont van, aki elhanyagolja a gyereket. A kozony is bantalmazas. Az elhanyagolas is bantalmazas, tan meg rosszabb mintha agyon vertek volna.


A gyerek a szulo tukre. Jó szülővel nem jutott volna eszedbe az évfolyamtársad megvágása pengével.


Még mindig mentegeted őket,szarládák voltak.


Egyébként pl. a komoly személyiségzavarok, mint pl. a pszichopátia is csak egy hajlam, ami a környezet hatására bontakozik, vagy nem bontakozik ki.

2023. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!