Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is ilyen szerencsétlen a...

Más is ilyen szerencsétlen a házimunkában?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy eléggé szétszórt vagyok. Anyu megkért, hogy segítsek neki valamiben és elfelejtettem, mire jött a kiabálás, hogy én soha nem csinálok semmit itthon, miért nem segítek be többet stb. Például főzhetnék gyakrabban, mint a barátaim otthon. De a főzésről csak annyit, hogy amikor be akartam segíteni neki a konyhába mindenre rávágta, hogy túl lassan és soha nem jól csinálom. Mindenért lehurrog. Leszid amiért nem takarítom a fürdőt de nem merek hozzányúlni semmihez mert attól félek hogy még jobban kiakad ha máshova pakolom vissza a dolgokat és nem talál valamit. Ha elmosogatok sohasem tetszik neki ahogy elrakom a tányérokat, poharakat. Bevásárolni sem merek mert mindenre az a válasz, hogy miért nem vettem mást, miért nem az olcsóbbat, miért nem azt amit ő szokott használni stb. Tényleg ennyire béna vagyok? Segíteni szeretnék de mindent kijavít, elintéz helyettem. Ez már nagyon ciki. Ha felhozom neki mindig ideges lesz és én leszek a hibás. Lassan elment a kedvem az egésztől és inkább nem csinálok semmit, minthogy rosszul csináljam. Fog ez valaha javulni? Vagy örökre utálni fogom a házimunkát?

2023. febr. 6. 19:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
9-estől kérdezem (8-as vagyok) Mit utálnak? Mire vonatkozik a kérdésed, nem értem. Semmiről nem írtam, hogy valaki utálna valamit.
2023. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%
Hát a házimunkát. :)
2023. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%
Kérlek idézd már, hogy hol írtam ilyet, mert nem találok ilyen szövegrészletet.
2023. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy szerencsétlen. Itt anyáddal van a gond.
2023. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem te vagy a béna, hanem anyád azt hiszi, hogy más is mindent miliméterre ugyanúgy fog csinálni, mint ő.
2023. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, én 7 éves korom óta végzek házimunkát és jól ment. Ha teheted költözz el és mutasd meg, hogy megy ez neked.
2023. febr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
91%

"Kérlek idézd már, hogy hol írtam ilyet, mert nem találok ilyen szövegrészletet."

A kérdező azt kérdezi, mindig utálni fogja-e és azt írtad, te is így nőttél fel, ebből gondoltam, hogy a végeredmény nálad is az, hogy utálod, ezért kérdeztem, hogy és a gyerekeid is utálják-e.

2023. febr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád tipikusan az az ember akinél egy poharat nem lehet arrébb tolni, mert azért is szól hogy nem a helyén van.


Sosem értettem, miért akkora baj ha valami nem pontosan ott van, hanem mondjuk 1 polccal lejjebb. A lényeg hogy szem előtt legyen... én nem igazán szeretem ezt hogy "csak így a jó, csak úgy csináld".

2023. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%
Alapjaraton én anyád helyeben nem csinálnék ekkora műsort. Azt viszont nem értem hogy miért nem tudod a poharat, tányért ugyanoda visszatenni, meg a boltban azt venni amit szoktqtok. Csak látod milyen sajtot vesztek pl.
2023. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
34%

Akkor vontam be a gyereket a főzésbe, ha ráértem. Sietve, türelmetlenül nincs értelme. Leírva minden kis füzetbe. Rendrakás együtt. Aztán ha különél, csinál, amit és ahogy akar.

Próbálj meg te is jobban figyelni, nem tudod, mi hol van otthon? Hol élsz?

2023. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!