Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól teher szerintetek...

Mikortól teher szerintetek otthon lakni szülőkkel?Mikor érzi a szülő,hogy valami nincs rendben,hogy még mindig itthon lakik?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 12:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
79%

Én 42 vagyok, a bátáym 44, a hugunk 37, anyám 77.


Mindg a négyen eggyütt lakunk. Én elváltam, a fizetésem jó része elmegy az asszony és a gyerektsrtásra, esélyem sincs egy saját albérletre, vagy lakáshitelre.

A bátyjám angliából 2 éve jött haza a covid miatt. Takarított kint 20 évet. Itthon is azt csinálja, sehová nem veszik fel normális melóra. Neki sins pénze saját lakásra.


A hugicám meg egy lusta senki, akir 15 éve felült a faszkörhintára, pár hónapot eltűnik max fél vagy 1 évet addig szipkázza az aktuális fasziját, de utána hazakullog.

2023. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
73%

Mi is úgymond kétlakásos házban lakunk 3 genetáció eggyütt. Két konyha két fürdő stb.

Mamámé a a földszint miénk az emelet. Az egyetem alatt én is albérletben laktam de csak azért mert az ország másik végén volt a suli. Most haza költöztem, mert így könnyebb egyszerűbb félre tenni, plusz hülye leszek egy külvárosi kertes házból a belvárosi panelba beköltözni, főleg nem ilyen albérlet árak mellett. Nyilván jól ki lehet fogni, de az meg 1 a 20-ból. Akkor meg inkább beszállok ittjon a rezsibe.

Bátyám annak idején ugyan így volt, 28 évesen vett magának egy dupla telket házzal de attól függetlenül heti több alkalommal vissza jár.

Nyilván voltak surlódások családon belül, de azok sem voltak olyan mértékűek, hogy miután lecsillapodtak a kedélyek ne lehetett volna egyből megbeszélni.

De ezt meg családja válogatja.

2023. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
63%

Nagybetűs élet nincs, "csak" élet van.

A felnőtt életkor nagyjából a 21. év betőltése után kezdődik. Az alapvető iskolai tanulmányok befejezése (diploma) után, munkahely, önálló megélhetés megteremtése és a komoly párkapcsolat megkezdése előtt a fiatal felnőtt a saját független lakóhelyére kell költözzön. Ez lehet kicsit fájdalmas a szülőknek, de nagy öröm és siker mindenkinek, mert felnőtté válik a gyermek.

Az a gyerek, aki a szüleivel marad, nem lesz saját élete, az idő elmúlik és gyerekként fog meghalni. Ez a szülőktől is kegyetlenség és visszaélés a gyerekükkel szemben.

2023. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 NTBS ***** válasza:
Nincs konkrét dátum.
2023. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!