Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 18 éves fiatotok számos szexpartnertet tart ahelyett hogy stabil párkapcsolatot és nem is akar?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 21:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
84%

Egészségére! Ugyanezt mondanám lány esetében is.

Majd akar később kapcsolatot, ha talál olyat, aki mellett szívesen lehorgonyozna. Ha meg nem, akkor sem lesz feltétlenül magányos, számtalan más bensőséges, érzelmi kapcsolat létezik a párkapcsolaton kívül.

2023. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
15%
Elgondolkodnék, hogy vajon milyen nyomorultnak láthat bennünket, a szüleit, ha inkább ezt választotta.
2023. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%
Éljen a neoprüdéria!
2023. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a korban ez teljesen természetes, a stabil és tartós kapcsolatot ráér egy kicsit később keresni. Átéltük mi is a nagyobb gyermekkel, most már a vége felé járunk.
2023. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%
Hadd csinálja, védekezzen, már felnőtt
2023. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
16%
Nem csodálkoznék, a gyerekek a szüleik mintáját követik.
2023. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
Ő dolga,amíg nem csinál fel senkit addig nem érdekelne.
2023. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
83%
Védekezzenek. És ne a kullancsok ellen...
2023. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
Még a szüleimnek is volt több kapcsolata, akik vallásos családból származtak, mielőtt megházasodtak, igaz, ott nem volt előtte szex, mert ők is vallásosak voltak, de az ember keresi a megfelelő társat. Ahogy ma körbe nézek, sokan több kapcsolaton vannak túl, teljesen normális emberek. Igaz a legideálisabb az lehet, ha megtalálsz egy megfelelőt és vele maradsz, de ebben is vannak végletek. Sőt még néhány generációval ezelőtt is előfordult, hogy vki szerelmes lett vkibe a párja mellett, pl. a japán vagy indiai szexkultúrát meg meg se közelítettük, ahol aztán van példa a szexre. Mondjuk ha szexpartnereket "tart" az már megint más kérdés, lehet hogy meglepődnék...
2023. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%

Én örülnék neki. Szerintem még 18 évesen fiatal, élje ki magát mielőtt elköteleződik.

Én nő vagyok, és mégse akartam elköteleződni abban a korban. Élveztem a szabadságot, viszont voltak igényeim. Ha ezt gerincesen csinálja az ember szerintem nincs benne semmi rossz.

Mire megtaláltam azt az embert aki tényleg érdekel már kiéltem magam. Azóta is együtt vagyunk, soha nem gondolkoztam megcsaláson, nem éreztem, hogy kimaradtam valamiből, jobban tudom értékelni őt.

2023. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!