Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 18 éves fiatotok számos szexpartnertet tart ahelyett hogy stabil párkapcsolatot és nem is akar?

Figyelt kérdés
2023. febr. 17. 21:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
78%

1. védekezzen

2. oldja meg máshol, de az én lakásomba nem hordja fel a csjokat

3. legyen annyi gerince, hogy megmondja nekik csak szexre kellenek

2023. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
67%
Szólnék a 18 éves fiambak hogy ébredjen fel, mert álmodik. Ez nem az a kategória ami egy félig kölyöknek összejön.
2023. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
91%
Miert ne? Segitenek neki mindenben. N/35
2023. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
91%
Büszke lennék rá, hogy ennyire jó a nőknél, csak vigyázzon, nehogy valamelyik apukát csináljon belőle vagy elkapjon tőlük valamit. Így, hogy válogathat a nők között, nem pedig annak kell örülnie, hogy egyáltalán valaki hajlandó lefeküdni vele, sokkal jobb nőt kaphat feleségül, már ha egyáltalán meg akar állapodni egy nő mellett. Ha nem, az sem baj.
2023. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
28%

Élje ki magát

Én is 16 éves koromtól 25 éves koromig rengeteg lánnyal szexeltem szexkapcsolatban futó kalandban mire megtaláltam a párom

Legalább lesz tapasztalata és nem 25 évesen veszi feleségül azt a lányt aki először megfogta neki

2023. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!