Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja apám elfogadni...

Miért nem tudja apám elfogadni hogy még nem volt barátom 17 évesen?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előjött azzal, hogy a nővérem ennyi idősen fiúzott, de nekem még csak fiú barátaim sincsenek, csak lányok. És hogy ez fura ebben a korban. Múltkor vendégeknek panaszkodott erről hogy én még nem fiúzok, és hogy ez milyen. Nem értem ezt a hozzáállást. Ahelyett hogy örülne, hogy nem dobom oda magam minden 2. palinak. Igazából még régebben zavart engem is, és el is mentem randira pár fiúval, de mind rossz épmény volt nekem, és utána írhattam meg nekik hogy nem jönnek be és nem lesz folytatás. Nem azért nincs fiúm mert nem lehetne, hanem mert nem találtam senki olyat aki érdekelne. Olyannal meg nem fogok összejönni aki iránt semmit nem érzek, csak hogy elmondhassam hogy huuu volt barátom. És sokan sajnos ezt csinálják. De én szeretném hogy az első az jó emlék legyen. Ha akarnék barátot, csak válaszolnék az összes csávó üzenetére aki ismerkedni akar velem instán, de inkább ignorálom őket mert tudom hogy úgyse fognak bejönni. És ht sajnos apám nem tudja milyenek a mai fiúk. Elég kevés normális van, 20 évvel ezelőtt még nem így volt. Mai fiúk vagy csak b*szni akarnak meg perverkedni( p3ldáúl egyik fiú akivel elmentem randizni, közölte hogy neki csak az a fontos egy nőben hogy pi*ája van)vsgy minden 2. lánnyal kavarnak, vagy éppen magukat sajnáltatják és csak pszichológusnak kellek nekik. Szóval rájöttem hogy nem érdekel meddig leszek single de nem fogok olyannal összejönni akibe szerelmes se vagyok. De már kezd elegem lenni ebből a csesztetésből. Miért zavarja ez ennyire apámat. És amikor megmondtam neki hogy milyenek a mai fiúk, nem hitte el. Már annyira rosszul érzem magam amiatt hogy azon gondolkozom, visszaírok valakinek mégis, de tudom hogy nem lesz jó vége. Eddig nem éreztem magam emiatt rosszul mert egyik barátnőmnek se volt még, és egyidősek velem. És egyikünk se csúnya, ugyanúgy probálkoznak nálunk, buliban meg instán stb. Igazából együtt szoktunk szörnyülködni miylen fiúk vannak.

2023. febr. 22. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk úgy általában a lányos apákat ismercóve, a sztori full életszerűtlen. Inkább az ellenkezője jellemző.

Amúgy ha senkinek nem adsz esélyt, akkor úgy tényleg nem is lehet találni senkit. Nem azt mondom, hogy mindenkinek írj vissza, de aki szimpatikusnak tűnik/tetszik, annak nyugodtan. Nem kell rögtön találkozni, pár üzenetváltásból már lehet következtetni néhány dologra.

Igazából a randizás sem azt jelenti, hogy odadobod magad bárkinek. De randi nélkül elég nehéz megismerni a másikat.

Mondom mindezeket úgy, hogy a nagyobbik lányomnak 21 éves koráig nem volt pasija, akkor ismerte meg (ráadásul Tinderen) a mostanit. 1,5 éve együtt vannak, most fognak összeköltözni. A kisebbiknek meg éppen nincs senkije 19 évesen, eddig is csak egy barátja volt pár hónapig, azt is 18 évesen "szerezte", ő iskolatárs volt.

2023. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell erőltetni, nem verseny hogy kinek hány pasija/nője volt (sőt); apád meg egy nagy balfasz, aki ennyire vigyáz a gyerekére...
2023. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Általában fordítva szokott lenni hogy féltik a lányokat.
2023. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
A csöndesebb fiúkat nézzed, azok a normálisabbak, nem a nagyszájúak
2023. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

#2


Hajjaj, én 2 hónapon belül töltöm a 34-et, és ezek szerint így 40 hetes terhesen ideje lenne felfognom, hogy lecsúsztam a gyerekről. 🤣

2023. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tök jó a hozzáállásod! Maradj ilyen légyszi, ne alkudj meg a hülyékkel sose, mert abban csak kiégsz! Hidd el, tapasztalat. Csak olyannal szabad összejönni, akire büszke vagy, valamint jól bánik veled.
2023. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#13 ezaz,azért is írtam oda hogy "ahelyett hogy örülne". De ő ebben a tekintetben mindig fura volt,.pl.13 éves voltam amikor egy idősebb férfi odaszólt az utcán hogy milyen csinos vagyok. Ezt elmondtam otthon, mert nem értettem egy 50es férfi miért mondogat ilyet egy 13 éves lánynak. Bevallom meg is ijedtem kicsot. Apám meg nevetett rajta, és azt mondta hogy örüljek neki hogy bókolnak. Más apa szerintem nem így reagált volna. Mert ha egy korombeli mondta volna az oké de egy 50es férfi?? Ezek szerint annak is örülnöm kéne hogy megfogdostak a villamoson? Azt már inkább el sem mondtam..
2023. febr. 22. 15:53
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehet régen nőket futtatott azért ilyen. Nem lehet tudni kinek milyen múltja volt.
2023. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, nekem 24 évesen lett először barátom és SOHA nem foglalkozott vele se előtte, se utána
2023. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!