Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnál, ha a...

Szülőként mit szólnál, ha a gyereked nem ott lenne a hétvégén, ahol mondta?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista, dolgozik nehaz, de nagyobb részt nem tartja el magát. Azt mondta, hogy a koliba volt egész hétvégén, egyedül, aludt meg tanult. Gyanúsan keveset írt arra hivatkozva, hogy éppen szerelnek valamit a koliban ezért nem jó a wifi(nincs mobilnete)

Ehhez képest egy régebbi barátnőjénél és annak vőlegényénél volt szombat reggeltől vasárnap délutánig, pár középiskolás kori baráttal, több, mint 3 órányi távolságra vonattal attól a várostól, ahol a beszámolója alapján.

Mindezt pár nappal a nagymamája halála után (aki a te anyád), akivel amúgy nagyon jó kapcsolata volt.


2023. márc. 19. 16:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
16%
Vicces hogy hány érzi elfogadhatónak a hazugságot.
2023. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%
Ja akkor cseszd le ezután is a gyereked, szerintem utána biztos több mindent megoszt veled
2023. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
93%
Miért érezte úgy a gyerek, hogy nem mondhatja el az igazat?
2023. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
89%
Te mit szóltál volna, ha elmondja őszintén, hogy itt és itt lesz? Anonim oldal. Őszintén mit szóltál volna? Nem is kell leírnod, elég ha végiggondolod. Na azért hazudott.
2023. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű valamit biztos elrontottam, én ezen gondolkodnék, hiszen fontos a bizalom és az csak akkor van meg ha nyitott a kommunikáció és ha arra alkalmas embert talál a másik személy.
2023. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
91%
Elég baj, hogy 20 évesen még úgymond lapítania kell és nem dönthet önállóan anélkül, hogy a szülei haragjától kéne félnie.
2023. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 NTBS ***** válasza:
32%
Elbeszélgetnék vele. Aztán döntenék a kérdésről.
2023. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
9%
Onnantól azt se hinném el, amit kérdez. A hazugságot nem tudom tolerálni. Nem értem miért nem lehet elmondani hol van.
2023. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
12%
Olyan kibszott gundorítóak itt egyesek, hogy inkább soha nem fogok szülni. Megnézném ezen kölykök szüleit, hogy milyenek.
2023. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
15%
Ja, mert itt minden gyerek maga a tökély, és a (nem létező) hibái egyedül a szülei miatt van. Hát nem. Vannak hazudozós emberek. Talán majd 50 éévesen is a szülökre fogtok mutogatni?
2023. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!