Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban molesztálta a nevelő...

Valóban molesztálta a nevelő apja a kislányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sosem írtam még ide. Anyukának 5 kiskorú gyerek 3 apától. Anyuka másfél évvel ezelőtt össze jött egy pasival. Most a kislány állítsa nevelő apuka piszkálta a nuniját. Anyuka megszakította vele a kapcsolatot,elköltözött. Semmilyen jele nem volt a molesztálásnak. A kislány szerette,apának hívta. Semmilyen változás nem volt a kislánnyal kapcsolatosan. Tanulmányi átlagja is majdnem kitnű lett. Azt allítja 2x molesztálta,de az utolsó hónapokkal ezelőtt volt. Anyát valóban bántotta a saját vérszerinti apja. Ezt a kislánynak pár hónappal ezelőtt elmesélték. Mindent tud az ügyről. Anya ügyét annó le zárták,bizonyíték hiányában!! Megvizsgálták a kislányt. Semmit sem láttak. Mi fog most történni? Valaki tud választ adni? Nevelő apukát körözni vagy elfogni akarják? Bizonyíték nélkül le csukják? Nem elszökött,hanem anyával meg egyezve elment! Anya úgy érzi füllent a kislány,nem tudja elhinni,semmi előjelét nem látta.Anyuka azt érzi a kislány most anyáskodni akar. Nagyon flegma,maga biztos és boldog. Nevelő apukával a kislány jól ki jött. Kereste a társaságát,stb.. Nagyon komoly ügy. Ezért is írtam ide. Minden kérdésre ígérem pár percen belül válaszolok! Köszönöm

2023. ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
Persze,ez egyértelmű! Volt nőgyógyászati vizsgálat. Ott semmit sem találtak. Most előzetesbe mey? Vagy hogyan tovább?
2023. ápr. 29. 16:12
 32/76 anonim ***** válasza:
94%
Ezt honnan kéne tudni bárkinek is? És attól hogy nem találtak semmit, fogdoshatta a gyereket, max nem erőszakolta meg (még)
2023. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
94%
Nőgyógyászati vizsgálat a fogdosást (sajnos) nem tudja kimutatni.
2023. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
10%
30! Az megint más, mert azt anyád látta, itt viszont nem lehet tudni. Legalább csinált anyád valamit, amikor látta?
2023. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
13%

32, 33!


Arra való a pszichiátriai vizsgalat

2023. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
13%
A pszichiáteri vizsgálattal általában ki tudják szúrni igaz-e,vagy sem. Ők tudják mit kell nézni, mire kell figyelni.
2023. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy én nem tudom elkepzelni, hogy ha valakivel ilyesmi valóban megtortenik, annak nincs semmiféle, a kívülállók számára is látható jele. Nem romlottak az iskolai eredmények, nem lett zárkózott, továbbra is kereste a férfi társaságát, magabiztos és boldog.
2023. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
Kedves 37-es. Ezért írtam. Az anyuka tudja,hogy milyen. És ő is ezt gondolja,hogy nem létezik,hogy ne legyen semmi féle jele. Semmi Változás nem történt. Amit most lát az anyuka,az annyi,hogy a kislány mintha felakarná venni az anya szerepet. Anyáskodik a testvérei felett és az anyukával le kezelő próbál lenni. Értetlenül áll az anyuka minden előtt.
2023. ápr. 29. 16:50
 39/76 anonim ***** válasza:
84%

Pszichológus végzettségem van, és nem, nem lehet biztosra szűrni pszichiátriai vizsgálattal, hogyan is lehetne. Szakvéleményt lehet megfogalmazni persze, de ez soha az életben nem lesz biztos.

És nem, olyanra sem lehet alapozni, hogy "nincs látható jele", ez konkrétan aljadékság, az ilyen hitetlenkedéssel tettek már tönkre nagyon sok embert, sokan emiatt sem mernek szólni. Mert valami hamis törvényszerűségre alapozva fogják és elhiteltelenítik.

2023. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
92%
"Ne legyen semmiféle jele". Majd x év múlva lesz, mikor felfogja, hogy mi történt. Nekem is így volt.
2023. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!