Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban molesztálta a nevelő...

Valóban molesztálta a nevelő apja a kislányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sosem írtam még ide. Anyukának 5 kiskorú gyerek 3 apától. Anyuka másfél évvel ezelőtt össze jött egy pasival. Most a kislány állítsa nevelő apuka piszkálta a nuniját. Anyuka megszakította vele a kapcsolatot,elköltözött. Semmilyen jele nem volt a molesztálásnak. A kislány szerette,apának hívta. Semmilyen változás nem volt a kislánnyal kapcsolatosan. Tanulmányi átlagja is majdnem kitnű lett. Azt allítja 2x molesztálta,de az utolsó hónapokkal ezelőtt volt. Anyát valóban bántotta a saját vérszerinti apja. Ezt a kislánynak pár hónappal ezelőtt elmesélték. Mindent tud az ügyről. Anya ügyét annó le zárták,bizonyíték hiányában!! Megvizsgálták a kislányt. Semmit sem láttak. Mi fog most történni? Valaki tud választ adni? Nevelő apukát körözni vagy elfogni akarják? Bizonyíték nélkül le csukják? Nem elszökött,hanem anyával meg egyezve elment! Anya úgy érzi füllent a kislány,nem tudja elhinni,semmi előjelét nem látta.Anyuka azt érzi a kislány most anyáskodni akar. Nagyon flegma,maga biztos és boldog. Nevelő apukával a kislány jól ki jött. Kereste a társaságát,stb.. Nagyon komoly ügy. Ezért is írtam ide. Minden kérdésre ígérem pár percen belül válaszolok! Köszönöm

2023. ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Na,álljon meg a menet. Nem a nevelő apuka vagyok. Normálisan is tudtok beszélgetni? Csak szerettem volna,hogy mindenki lássa az apró részleteket is. A kislány 12 éves
2023. ápr. 29. 15:22
 22/76 anonim ***** válasza:
83%
Persze, persze.. akkor ki vagy? Nevelőapu új nője?
2023. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
81%
Remélem gyereked nincs akinek a közelébe mehet...
2023. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
Én egy barát. Csak érdekelt,hogy ki mit gondol,lát,esetleg tapasztalt az ilyen ügyekben!! Kedves 23-as,hasonló jókat kívánok neked! Hülye gondolat volt ide írni. Minden jót kívánok.
2023. ápr. 29. 15:30
 25/76 anonim ***** válasza:
91%
Akkor azt mondom neked "barát" hogy ne védd ész nélkül a haverodat, és ne higgy el mindent amit a nőről meg a gyerekről összehord.
2023. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Én az anyuka barátja vagyok,nem a nevelő apukájé. Apukával én nem beszélek. Tényleg elnézést,nem gondoltam ilyen válaszokat kapok. Nem személyeskedni jöttem ide. Sziasztok
2023. ápr. 29. 15:49
 27/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha van feljelentés, akkor indulni fog nyomozás. Ennek a része lesz egy nőgyógyászati és egy pszichiátriai vizsgálat, ami segít kideriteni, hogy valóban történt e molesztalas.

Nyilván keteselyes a dolog. Lehet, hogy megtortent, lehet, hogy a kislány kitalálta

2023. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
23%

Hiába mondjátok, hogy a kislány nem talál ki ilyet csak úgy, mert a gyerekeknek élénk a fantáziája. Sokan hazudoznak mindenfélét, vagy félreértenek valamit. Simán kitalálhatta.

Mindenesetre a pasit bizonyíték nélkül is meghurcolhatják, amivel nem értek egyet, mert ha nem csinált semmit, akkor nem okés, de ha molesztál valakit, akkor kapja meg méltó büntetését!

2023. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
21%

Most látom, hogy 12 éves a kislány. Vizsgálják ki nőgyógyásszal, meg pszichiáterrel... aztán kiderül, hacsak nem egy manipulatív gyerek.

12 évesen az osztálytársaim is hasonlót találtak ki az egyik férfi tanárunkról, aztán kiderült, hogy hazudtak.

2023. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
84%
Rám is ezt mondták utolsó, hogy kitaláltam, pedig anyám előtt is fogdosott a kanja.
2023. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!