Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban molesztálta a nevelő...

Valóban molesztálta a nevelő apja a kislányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sosem írtam még ide. Anyukának 5 kiskorú gyerek 3 apától. Anyuka másfél évvel ezelőtt össze jött egy pasival. Most a kislány állítsa nevelő apuka piszkálta a nuniját. Anyuka megszakította vele a kapcsolatot,elköltözött. Semmilyen jele nem volt a molesztálásnak. A kislány szerette,apának hívta. Semmilyen változás nem volt a kislánnyal kapcsolatosan. Tanulmányi átlagja is majdnem kitnű lett. Azt allítja 2x molesztálta,de az utolsó hónapokkal ezelőtt volt. Anyát valóban bántotta a saját vérszerinti apja. Ezt a kislánynak pár hónappal ezelőtt elmesélték. Mindent tud az ügyről. Anya ügyét annó le zárták,bizonyíték hiányában!! Megvizsgálták a kislányt. Semmit sem láttak. Mi fog most történni? Valaki tud választ adni? Nevelő apukát körözni vagy elfogni akarják? Bizonyíték nélkül le csukják? Nem elszökött,hanem anyával meg egyezve elment! Anya úgy érzi füllent a kislány,nem tudja elhinni,semmi előjelét nem látta.Anyuka azt érzi a kislány most anyáskodni akar. Nagyon flegma,maga biztos és boldog. Nevelő apukával a kislány jól ki jött. Kereste a társaságát,stb.. Nagyon komoly ügy. Ezért is írtam ide. Minden kérdésre ígérem pár percen belül válaszolok! Köszönöm

2023. ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
30%

Egy osztálytársam általánosban, hasonló korban ugyanezt állította. Anyukája elhagyta a pasit, nyomozás indult, a pasit meghurcolták, pedofilnak bélyegezték. A lány végül bevallotta, hogy nem történt semmi, csak kitalálta, mert hallotta, hogy a barátnője anyukája erről beszélt valakivel.

Úgyhogy nem ritka, ha kitalálják a gyerekek. Csak sajnos sokszor akivel tényleg megtörténik a rosszabb is, annak meg nem hiszik el.

2023. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
77%

41


Én még ezek után is amondó vagyok, hogy igenis megtörtént. Nem ő lenne az első, aki különböző okokból inkább "visszavonja" a dolgot.

2023. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:
Kedves 41-es. Megkérdezhetek tőled,mi történt utánna a lánnyal és a férfival?
2023. ápr. 29. 17:11
 44/76 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azért azután mondta el a kislány, mit tett a nevelőapa, mert az anyja esetéből ismerhette fel, hogy vele is ez történt.

Egy fiú barátomat 5 évesen molesztálták, ő játéknak fogta fel, ami történt, évekkel később ismerte fel, hogy az mi volt valójában.

2023. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
20%

"Mert ha bebizonyosodik ugye,nevelő apuka csücsül,de ha nincs bizonyíték akkor ártatlanul ül? Ilyen létezik?"


Ha a kislányt a Barnahus-modell alapján szakemberek fogják kikérdezni, 100%-os bizonyossággal kiderül az igazság. Szóval nem fog ártatlanul ülni a védenced.

2023. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
De ez február környékén történt,hogy a mama elmesélte neki. Miért várt eddig?
2023. ápr. 29. 17:20
 47/76 anonim ***** válasza:
100%

Miért várt eddig? Valaki évtizedekig nem bír róla beszélni. Semmit sem tudsz a témáról, csak eldöntötted, ki hazudik.

Edukálódj a témában kicsit!

2023. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el,meg érteni próbálom
2023. ápr. 29. 17:25
 49/76 anonim ***** válasza:
87%

Pedig eléggé érződik, ki mellett tetted le a voksod. A kislányt hitelteleníted és a faszi miatt aggódsz, mennyit kaphat, mi történik vele.

Tudod, egy ilyen vádnál bennem fel sem merülne, hogy a fasziért aggódjak. Persze majd akkor lesz bűnös, ha a bíróság kimondja.

2023. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
17%

41 vagyok.

Az anyuka kérte a pasit,hozzák rendbe, akik pedofiliával vádolták, rá se mertek nézni többé, a csaj meg bocsánatot se kért a hazugságért.

Nem azért vonta vissza, mert lett volna valami. Nőgyógyásznál is volt, és még szűz volt, mikor ez történt, pedig nemi erőszakról is beszélt.

Szóval hiába pontoztatok le, vannak ilyenek is.

2023. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!