Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes beszélni a gyerekemnek...

Érdemes beszélni a gyerekemnek az új párkapcsolatomról?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik már több mint 1 éve, és azt mondta nem akar szoros kapcsolatot tartani, havi egy félórás telefonbeszélgetésnél nem igényel többet. Ehhez tartom is magam, és igyekszem fél óránál rövidebb időre redukálni a beszélgetéseket. Meghallgatom amit mond, magamról nem nagyon szoktam beszélni, mert nem is kérdez. Lett egy új párkapcsolatom, ami már elmúlt 6 hónapos, erről még egyáltalán nem beszéltem neki. Nem tudom beszéljek-e egyáltalán, mert valószínűleg úgysem érdekelné. Találkozni sem fogunk mostanában, akkor minek vagy illene szólni neki róla akkor is ha érdekli?

2023. máj. 1. 16:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem biztos, hogy a kerdezoben van a hiba. A sogorom is hasonlo teremeszet, mint a kérdező gyereke. Anyósra egy rossz szót nem lehet mondani, jó anyjuk volt a gyerekeinek, az egyik mégis ilyen lett.
2023. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
39%
Te jó ég de fura, hogy ennyire nem akarja tartani a kapcsolatot. Nekem buntudatom van ha nem hivom fel legalabb 2 naponta az édesanyámat és nem látogatom meg legalabb egyszer egy honapban egy hétvégére. 38 vagyok, Nő.
2023. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

Miért töröltetted a válaszomat? Csak mert visszakérdeztem, hogy és TE mit tettél, amiért idáig jutott a kapcsolat???


"Nem tudod, nincs ok rá". Dehogynincsen, csak nem mondod meg.


Ok nélkül, hacsak nem nettó ktsg a másik fél, nem ignorálja az anyját, apját - ehhez az esetek 99%-ban kőkeményen hozzátesz a másik - az ignorált - fél.

2023. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!