Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat...

Miért zavarja anyukámat ennyire ha alszok?

Figyelt kérdés

Előszokott fordulni hogy be alszok délután maximum 1 orára, mert suli miatt fáradt vagyok. Viszont ilyenkor allandoan felkelt es elkezd piszkálni hogy csináljam meg ezt meg azt, miközben igyis allandoan segítek neki itthon. Nagyon sokszor volt hogy kimondottan ugy keltett fel hogy , “ne aludj “. szó sincs arrol hogyha akkor nem alszok éjjel, csak nem leszek ennyire baromira fáradt.

Miért zavarja ennyire?

16L



2023. máj. 23. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom azt akarja h tanulj, lehet azer mert ő is szive szerint aludna ,de nem teszi mert pl takarit
2023. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Élettani fáradtságnak hívják, teljesen normális kamaszoknál, hogy sokat alszanak. Anyukádnak próbáld elmondani újra, hogy szívesen segítesz, de erre az egy óra alvásra neked szükséged van a napi sok óra iskola + tanulás + otthoni segítés mellett.
2023. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg neki, hogy ez kell ahhoz hogy toppon légy.
2023. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert anyukád egy narcisztikus idióta. Az én szulőm is az volt, ugyanígy basztatott kamasz koromban, aztán folytatta a válogatott szemétkedéseit felnőttkoromban is, még úgy is, hogy hamar elkoltoztem. Viszont később sikerült meghúznom a határaimat, miután többször földbeállította az életemet, mert nem azt csináltam, amit ő akart. Költözz el, amint lehetőséged van rá, húzd meg a határaidat és tartsd is be azokat!
2023. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert egy idióta.

Az én nevelőanyám is folyamatosan ezt csinálta, ha merészeltem ledőlni egyórára, vagy hétvégén hétnél tovább aludni, már jött ébresztett, ne aludjak, hogy gondolom ezt, lusta vagyok, amúgy is fél nyolcig van reggeli (mintha valami kib szállodában élnék), azután már ne egyek.


Fun: kirángat az ágyból kora reggel, és ennyi, de amikor kérdeztem, segítsek-e nem, nem kell, majd ő megcsinálja. MINDENT megcsinál, én menjek csak máshová, mint ő van.

Magyarul csak azért keltett fel, hogy az ő lelkének jobb legyen, amiért megint bsztathatott a semmiért.


Amint tudtam, elköltöztem jó messzire. Most a még nála élő féltesóm meg apám életét eszi ugyanígy.

2023. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Anyu ugyanezt csinálta gyerekkoromban, hú de utáltam. Hétvégén meg berongyolt reggel 8-kor, széthúzta a függönyöket és mantrázta, hogy "átalszod a napot, süt a nap, keljél fel" stb. Fú de utáltam. Aztán ha nem keltem fel, bejött a porszívóval. :D Ma már nekem van két kamaszom és mivel emlékszem, én nem csinálom ezt. Megreggelizünk 9 körül, aki nincs ébren, annak félreteszem, 10-kor felkeltem aki még alszik azért, cserébe du. 2 előtt nincs ebéd. Ebéd után pedig én is alszom, ha nincs program, mert imádok aludni. Van, hogy a 12 éves fiam odajön a kanapéra mellém aludni, nincs is annál jobb! Szerintem a semmittevésnek is megvan a helye a napban, szóval megértelek.
2023. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Férjem amikor elkezdett dolgozni volt, hogy 24 órázott, hajnali 2-3 között ért haza, az anyja ugyanúgy keltette hatkor, mert "legfeljebb hatig szabad aludni". Ha más meséli el sem hinném.
2023. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert nő. Azok furcsák. Nyugi , 30 év múlva a te lányod jön ide szidatni téged.
2023. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira várom, hogy a lányom saját magától lefeküdjön délután aludni!! Most könyörögni kell neki, 3 éves 🤣
2023. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy kancsó hideg vízzel keltett. Gyűlöltem érte, egyszer visszadobtam a kancsót is. Elképesztő megkönnyebbülés volt elköltözni. Bár neki nem egy volt az egyetlen húzása, számtalan módon pokollá tette az életem.
2023. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!