Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat...

Miért zavarja anyukámat ennyire ha alszok?

Figyelt kérdés

Előszokott fordulni hogy be alszok délután maximum 1 orára, mert suli miatt fáradt vagyok. Viszont ilyenkor allandoan felkelt es elkezd piszkálni hogy csináljam meg ezt meg azt, miközben igyis allandoan segítek neki itthon. Nagyon sokszor volt hogy kimondottan ugy keltett fel hogy , “ne aludj “. szó sincs arrol hogyha akkor nem alszok éjjel, csak nem leszek ennyire baromira fáradt.

Miért zavarja ennyire?

16L



2023. máj. 23. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem tudtam felfogni, nekem nagyanyám csinálta ezt, de már annak idején a saját gyerekeivel is, tehát nem újkeletű dolog.

Qrva álszentnek tartom, tekintve, hogy az ilyen megmondóemberek már este 8-9-kor csicsikálnak, én meg gond nélkül fent vagyok éjfélig vagy tovább is, ha kell és simán főzök, pakolok, takarítok (pontosabban amíg vele együtt laktam, mégse, mert ugye a korán fekvő nyugalma nyilván szent és sérthetetlen, de a későn kelőt nyugodtan lehet bszogatni). Ennyi erővel én meg éjjel verem a tamtamot, hogy mi ez az óvoda, hogy a TV maci ideje után már megyünk lefeküdni.

2023. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!