Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom elmúlt 30 éves,egyedül...

Lányom elmúlt 30 éves,egyedül neveli a gyermekét akit az én meglátásom szerint bántalmaz(megveri és sértő dolgokat mond).Pszichológust és könyv olvasást ajánlottam már neki,de nem fogadta el a tanácsom.Mit tehetek,hogy védjem meg az unokám?

Figyelt kérdés
bántalmazó szülő

2023. máj. 29. 11:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
Te valamit csinálj, mert nálam se mamák se a nagybátyám, se apám nem csinált semmit, amikor anyu személyiség zavar miatt eltiltott mindenkitől. 5 évig hagyták hogy teljesen egyedül neveljenegy egy valóságtól elszakadt, sérült lelkű. A vége az lett h teljesen megbomlott az elméje és végre kapott gyógyszeres kezelést. Így én ismét mehettem mindenkihez, de senki nem intezte6el, hogy ki egyének onnan. nagyon nehéz felnőttként az akkor ért sebeket jól begyógyítani.
2023. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%
.. Kivegyenek onnan...
2023. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt leírtad kedves 21 és 22 kommentelő.Nagyon sajnálom ami veled is történt.Tudom,hogy igazad van .Felnőttként ilyen lelki sérüléseket gyógyítani nehéz.Kívánom,hogy sikerüljön és légy boldog!
2023. máj. 30. 20:45
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen tenned kell valamit. Jelentsd a gyámügynél, a csaladsegítőnél és jelezd az óvodában. Jól mondta valaki korabban hogy x..rt se csinál a gyámügy, főleg ha maga a szent anyuka a megbomlott elméjű gyerekbántalmazó. de a nyakukra kell járni, bizonyítékokat, tanúkat kell gyűjteni. És még így is joga lesz a láthatásra az ilyen szemét alakoknak. De akkor is cselekedned kell. És nem lesz egyszerű menet, de az a gyerek teljesen ki van szolgáltatva az elmebetegnek. Folyamatosan egyedül van egy nála sokkal erősebb gonosz emberrel. Erre gondolj.
2023. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia Kerdezo!

Mi lett?

márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!