Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a 17 éves...

Mit tennétek ha a 17 éves lányotok egy 16 éves fiútól terhes lenne és megakarják tartani?

Figyelt kérdés

#terhesség #abortusz kizárva
2023. aug. 4. 23:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
82%
Segíteni neki, mást ugy se tehetnénk.
2023. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim válasza:
62%
Minek gondolkozzak hulyesegeken
2023. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne. Két lányom van, mindkettő elmúlt 17. Őszintén beszéltünk velük a védekezésről és nem tiltottuk a szextől őket.
2023. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
86%
Megpróbálnek felébredni a remalombol.
2023. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
#3 Azt mondják, hogy ők szerették volna a gyereket, nem becsúszott…
2023. aug. 4. 23:32
 6/97 anonim ***** válasza:
94%
Érett gondolkodásra vall. Megkérdezném, hogy hol szeretnének lakni és miből felnevelni.
2023. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
8%
Tiszteletben tartanám a döntésüket és támogatnám őket. A gyermek áldás, ha pedig ez még segit is nekik abban, hogy érett, felelősség teljes felnőtté váljanak, külön jó. Persze nem lesz könnyű nyilván, szükségük lesz a támogatásodra. Én örülnék, hogy nem a mai, "korszerű" trendi gondolkodást vallják magukénak, mely szerint: "Jaj, én még nem buliztam, nem éltem semmit, a gyerek meggátolna engem a minél hedonistább életvitelben, ezért pfuj gyerek,irány a kuret!"
2023. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
92%
Nincs is szebb, mint 20 évesen két gyerekkel válni, amikor rájön, hogy mégsem ő volt az igazi.
2023. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim válasza:
97%
8-as, de tiniként nem az ő fizetésükből lenne eltartva a gyerek, hanem a szülőkéből. Én is szerettem volna fiatalon szülő lenni, de amíg nincs egy saját alapja hozzá az embernek, addig nem túl okos más számlájára tudatosan összehozni egy kicsi embert.
2023. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
89%

#8 Akkor hozzád mehetnek is ugye érett, felelősség teljes felnőtté válni. :) Persze ez neked sem lesz könnyű nyilván, talán neked is szükséged lesz mások támogatására... de legalább örülni fogsz annak, hogy nem a mai "korszerű" trendi gondolkodást vallják magukénak, mely szerint: "Jaj, én még nem buliztam, nem éltem semmit, a gyerek meggátolna engem a minél hedonistább életvitelben, ezért pfuj gyerek,irány a kuret!"


Ugye? :]

2023. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!