Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a 17 éves...

Mit tennétek ha a 17 éves lányotok egy 16 éves fiútól terhes lenne és megakarják tartani?

Figyelt kérdés

#terhesség #abortusz kizárva
2023. aug. 4. 23:00
 61/97 anonim ***** válasza:
7%
Az még nem baj ha a szülei nyakára megy vissza. Megtörtént eset. 36 évesen elvált a nő egy 5 éves gyerekkel és a keresztanyja fogadta be. Inkább tizenévesen szüljön míg a szülei fiatalok és tudják segíteni mint 30+ évesen elváljonés befogadja rokon. Amúgy a válás bűn és ha ez a nő katolikus lenne és nem reformatus akkor nem válik. A katolikusok meg a románok igaz emberek és nem válnak el csak a magyar protenstansok
2023. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes hogy csak a reformátusok válnak. Látszik itt hogy milyen vallás. Egy katolikus nem válna
2023. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
86%

"Engem 37, 48 évesen fogadtak örökbe."


48 évesen? Kizárt. De 18 évesen se ugyanis csak és kizárólag kiskorú lehet örökbefogadni.

2023. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
90%
Jaj már, nyilván úgy értette, hogy a szülei 37 és 48 évesek voltak, nem kell értetlenkedni
2023. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 Darius- ***** válasza:
87%
Abortusz lenne nálam a megoldás. Ha nem egyezne bele, akkor 18 után lehet külön élni velük. A családalapítás felelősséggel jár.
2023. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
20%
Jézusom, ezt a sok anyagi okokból rettego figurát akik itt tobzódnak. "Majd ha lesz valamijuk, megteremtik az egzisztenciát, akkor csinálhatnak gyereket!" orditják bele az éterbe. Ember, manapság még egy 30 évesnek sincs túl sok eselye arra hogy onállo lakása legyen. Mégis miből, hogy? A havi nettó 400 ezrébol. Nem mellesleg nekem közel 50 évesen nincs se lakásom, se autóm, se komoly pénzösszeg a számlámon. Akkor ezek szerint az itteni fő itészek már ki is mondták az ítéletet: neked nem lehet gyereked! Nos, ehhez képest van egy 14 éves fiam, akivel ugyan nem élek együtt, de a gyerektartást rendesen fizettem és valószínűleg az elmúlt 5 évben több helyre vittem el a gyereket, mint sok "rendes" családban, ahol az apuka megállás nélkül,éjt nappallá téve robotol, hétvégén meg örül, ,ha szusszanhat kicsit. Azt bírom, amikor mást sajnálunk a saját nevünkben. Így van, mi még a saját gyerekunkkel sem tudtunk rendesen foglalkozni, a francnak kell akkor még egy unoka is. Egy halálra ítélt társadalom gondolkodik így, mint itt sokan. Egy saját maga által halálra ítélt társadalom. Bezzeg Afrikában nem ez a gondolkodasmod a menő. Csak Nigériaban 900 millióan lesznek az évszázad végére. Mondjuk nem ott, mert ebből 200 millió már EUrópában lesz. Vége az európai tarsadalmaknak, népeknek, ennyi vót. Még egymással elvitatkozgatnak, elpitizgetnek egy ideig,,aztán annyi. "Jaj, elcseszed az életemet! Én mint szülő már pihenni akartam, nem nagyszulové válni! "Komolyan, siralmas.
2023. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
93%

61es kezeltesd magad..agyadra ment a vihar? Vagy már van internet Lipótmezőn?:-D


Remélem azért hogy te akkor se válnál el ha bántalmazó kapcsolatban élnél, hiszen nem lennél igaz ember.

2023. aug. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
92%

66os könnyen mondod hétvégi apukaként...hányszor voltál táppénzen, hányszor virrasztottál a gyerekkel, hányszor kellett programot(akár évek óta tervezettet) is megmondani a gyerek miatt? Vagy volt olyan hogy hirtelen kellett kifizetnek 150 ezret szemüvegre vagy 600 ezret fogszabályzásra? Persze, tudom lehet a gyereket a kukából is etetni nem kell neki a minőségi ellátás.


Arra meg külön büszke lehetsz hogy öregen kevesebbet értél el mint sok 25-30 éves. Gratulálok.

2023. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
14%

68as: értem, tehát ezért kuldenéd kuretre a fiatal lányt, mert nyilván alkalmatlannak tartod arra, hogy az általad felsoroltakat véghezvigye. Hadd gratuláljak én is ehhez a világnézethez. Nehogy már ugy allitsd be, hogy egy gyerek alapuzemmodban beteg, és nem lehet végig csinálni az ilyen ritka alkalmakat?


Ki beszélt arról, hogy én büszke lennék arra, amit elértem? De nehogy már bárki ki mérje jelenteni azt, hogy itt csak az egzisztenciával rendelkezőknek lehet gyermeket vállalni. Milyen alapon döntik ezt el?

2023. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
76%

szerintem egy hétvégi apuka szájából poénos a gyereknevelés kifejezés..tudom borzasztó nehéz neked hiszen kéthetente másfél egész napot ott van a gyereket, ez pont ugyan az int ha az én 16 éves lányom 0-24ben a nyakamra szülne. Jaaa nem bocsánat.


Könnyű úgy pattogni hogy te kényelmes oldalon vagy

2023. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!