Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan cselekednétek,...

Szülők, hogyan cselekednétek, ha a 16 éves lányotok egy nap beismerné nektek, hogy terhes, és nem tudja kitől?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 21:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 Kisgüzü válasza:
12%

ÉN leordítanám a fejét és többé nem engedném el sehova:)

De lehet, hogy nem.

Ez legyen egy hasznos válasz.

kérlek.

2023. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
11%

Biztos, hogy nem bírnám rá, hogy abortálja a gyereket. Bárkitől is legyen.


Egy család nem csak a jóban tart össze hanem a bajban is. Az az fel lenne nevelve az a gyerek is.


Ellenben igen nagy önvizsgálatnak vetném alá a lány szüleit..

2023. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
44%

Én természetesen elvetettetném, még ő maga is gyerek, előtte az élet. Aztán szépen kapna egy spirált.

Utána pedig egy hosszas elbeszélgetés történne.

Jó esetben ez nem történne meg, szégyellném magam, hogy ilyen gyerekem lett, hacsak nem egy egyszeri balesetből, ne adj isten erőszakből történt a fogantatás.

2023. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
70%

1. mérges lennék

2. menne abortuszra, mert 16 évesen nem teszi tönkre az életét

3. ha nem, mert nem kényszeríthetem, akkor elkezdhet gondolkodni, mit dolgozik, miután a gyerek bölcsődés korú, ugyanis nem tartanám el, csak mert nem tudott megfelelően védekezni - segíteném, de amint tudja, fizetnie kellene a rájuk eső dolgokat, nem bulikázni, meg stb., mint akarná

2023. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp rábeszélném az abortuszra,hidz ebben a korban gyereket vállalni feldlőtlenség. Max az én nyakamra szülne,amit meg nem szeretnék. Viszont nem bántanám miatta. Elég fájdalom,és lelki teher lehet ez neki is. Meg azért egy kicsit magamat is hibáztatnám,mert az oké,hogy nem lehetek mellette már minden percben,de arra azért talán sikerült megtanítanom,hogy ne legyen terhes minden jött menttől.
2023. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim válasza:
24%
Egyébként én megértem azokat is akik az abortuszos dolgot mondják de szerintem attol függetlenül hogy mennyi idős borzasztóan rossz érzés megölni egy gyereket aki benned van, szóval én inkább segítenék felnevelni és gondoskodnék róluk
2023. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
76%

Én mindenképp türelmes és megértő lennék vele, mindent meghallgatnék, amit mondani akar. Ez még egy felnőtt nőnek is egy iszonyatosan stresszes, megerőltető és bizonytalan élethelyzet (mert ne higgyétek, hogy csak a tinikkel esik ez meg). Sokat beszélgetnék vele és ott lennék neki.


Akik leordítanák a fejét, azok szeretném, ha tudnák azt, hogy iszonyatos lélekrombolást végeznének ezzel. Megnyomorítanák lelkileg a saját gyereküket.

2023. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim válasza:
71%
6-Te szégyeld magad, az unoka nem jár és tönkre tenni egy 16 éves életét felelőtlenség és önző dolog!!!
2023. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
45%
#7 Kihordani is segítenél? Vállalnád, hogy átültetik beléd a magzatot, ha lehetséges lenne (bár remélem, csak idő kérdése) és vállalnád a terhesség minden káros, egészségromboló hatását?
2023. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
87%
Éppen a múlt héten derült ki, hogy egy cigó csajnak 17 évesen HÁROM gyereke van, sőt az egyiket, a két és féléves kisfiút már az egyházi szervezet egy házaspárra bízta. Szerencsétlen gyerek egy falattól megfulladt. De a 17 éves csaj vajon KITŐL és MENNYI IDŐSEN esett teherbe először? 13-14 évesen?! Persze nálunk ez mindennap megesik, 12 évesen már nem gyerek a "hagyományaik szerint", de akkor is! HOL VOLT AZ ANYJA? ÉS AZ APJA?
2023. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!