Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Figyelt kérdés

Anyum nagyon rossz körülmények között él otthon ahonnan már 3 éve eljöttem, pont emiatt. Házban nincs fűtés sajnos, de ha lenne is, nem tudna magának venni tüzelő anyagot, mivel közmunkán dolgozik és az a 70 ezer ft havonta semmi. Próbáltam neki jobb munkát keresni hogy legalább 200 ezret keresen havonta, de sajnos azon a környéken nincs munkalehetőség. Neki meg a legnagyobb hátránya hogy nagyrészben csak közmunkán dolgozott.


Sokszor lemegyek megnézni hogy mi van vele, de megmondom az őszintén, nagyon rossz ilyen körülmények között látni, és hát lelkileg levisz az életről ez a helyzet. Én segíteni szeretnék neki, de mindenhez pénz kell. Esetleg nem tudtok valami alternatívát amivel tudnék segíteni?!



2023. aug. 18. 08:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
70%

"Ma már rengeteg olyan gyár van, ahol adnak ingyen szállást és még érettségit sem kérnek, anyukád próbálkozzon meg olyannal, szedje meg magát kicsit, aztán irány külföld"


Anyuka nyilván minimum 50 éves. Ezt a korosztalyt nem látják szívesen a munkáltatók. A munkasszallo meg nem való ennyi idősnek, aki ki tudja mióta élt egyedül, a saját kis rendszere szerint. Külföld meg.... Nulla nyelvtudassal hiva menjen, mit vsknaljon?

2023. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
85%

Szàmtalan 50 pluszos dolgozik gyàrban, van jò 15 ève a nyugdíjig.

A munkàsszàllò meg nem luxus de van folyòviz fütés tv net. Nem egy fütetlen viskò falun.

2023. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
63%

A futest kell megoldani. Aztan csaladsegito, onkormanyzat, Maltaiak. Valamelyik egyhaz.

Idosen nem kuldenem munkasszallora, nyelvtudas nelkul kulfoldre sem.

2023. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az a megoldas vagy orokke arra varjon valaki megsajnalja fàval ???
2023. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
0%
#14 Talan a realitasok talajan kene allni. Nem elkudeni rabszolganak. ;-) Barmelyik ut jarhato azok kozul, amiket felsoroltam, plus lehet napszam, gyujteni, felrtenni, mint munkasszallo, ha mar van sajat haza, vagy kulfold, amikor semmit nem ertene.
2023. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
69%

"Szàmtalan 50 pluszos dolgozik gyàrban, van jò 15 ève a nyugdíjig."


Az a számtalan 50 pluszos nem 50 évesen kezdte. Hány éves vagy? Én 48. Nem keresett a korosztalyom munka ügyben. Már idősnek szamit, kezdodnek az egészségügyi problémák, nem olyan rugalmas, mint a fiatal, nem olyan gyors, több a fizetett szabadsága....

2023. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
70%
Az én anyukàm is 53 és dolgozik igen gyàrban. Nem a sült galambot vàrta meg hogy ki sajnàlja meg fàval ez elég érdekes mentalitàs.
2023. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
24%

#14 Hiaba pontozol le, nem szamit. ;-) Miert nem tudod megerteni, hogy teljesen eselytelen a mukasszallo meg a kulfold?

Te pl. mit csinalnal a helyeben? ;-)

2023. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
74%
Az elozot en irtam. Kulfold nem javasolt szerintem se. Gyari munka fizetik 100%ban a bejarast. Az en anyukàm el tudott menni? Pedig ö sem fiatal és elötte könnyebb munkaja volt.
2023. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
80%
#17 Es a te gyari munkas anyad is munkasszallon lakik? Mert igy egybol mas lenne am a leanyzo fekvese... ;-)
2023. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!