Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Figyelt kérdés

Anyum nagyon rossz körülmények között él otthon ahonnan már 3 éve eljöttem, pont emiatt. Házban nincs fűtés sajnos, de ha lenne is, nem tudna magának venni tüzelő anyagot, mivel közmunkán dolgozik és az a 70 ezer ft havonta semmi. Próbáltam neki jobb munkát keresni hogy legalább 200 ezret keresen havonta, de sajnos azon a környéken nincs munkalehetőség. Neki meg a legnagyobb hátránya hogy nagyrészben csak közmunkán dolgozott.


Sokszor lemegyek megnézni hogy mi van vele, de megmondom az őszintén, nagyon rossz ilyen körülmények között látni, és hát lelkileg levisz az életről ez a helyzet. Én segíteni szeretnék neki, de mindenhez pénz kell. Esetleg nem tudtok valami alternatívát amivel tudnék segíteni?!



2023. aug. 18. 08:25
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
68%
#19 OK. De azert az mas, hogy az anyukad bejar dolgozni, mint, hogy ott lakjon egy munkasszallon, amikor van sajat haza.
2023. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
89%

Nem,40 kmröl bejàr de több kollegaja kolleganoje lakik ott. Volt akinek mi segitettunk autoval elvittem lattam a helyet. Es nem ertem egy futetlen visko mivel jobb mint egy komfortos futott kis szoba nettel tv vel?

Persze nem luxus de a jelenlegihez kepest jobb

2023. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
23%
Kb. olyan, mint amikor az idoseket beteszik az oregek otthonaba, kiszakitva oket a regi kornyezetukbol, hogy ott neki biztos jobb lesz. Nem minden esetben, sot. Inkabb azt kene megoldani, hogy a sajat hazaban tudjon maradni. Erre keressuk a valaszt. ;-)
2023. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%
Ébredj fel a valosag nem ez. Senki nem fogja havonta 200 ezerrel megdobni pluszban. Ha ö nem tesz magàért akkor....
2023. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
14%
Masodszorra kerdezem: te az o helyeben mit csinalnal? Elmennel 200 ezerert, ami semmire nem eleg, raadasul nem is otthon vagy, a sajat hazadban? ;-)
2023. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy futetlen viskoban elnek 70 ezerbol akkor igen. Törekednek a jobbra. 70bol jo ha enni tud.
2023. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
65%

De akkor visszadobom a labdat:

Te az ö helyeben inkabb fagynal meg csak elmondhasd sajat a haz?? Egy hidegebb telen ennek csunya vege lehet

2023. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
0%
#27 Igen! Dehogy mennek munkasszallora es foleg nem havi nevetseges 200 ezerert! Meg lehet talalni a modjat mindennek, csak keresni kell. ;-) Munkasszallo es rabszolgak, kulfold nelkul is. ;-)
2023. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
79%
Rendben ha megtalaltad a modjat akkor oszd meg kerlek, felteve ha nem illegalis es nem koldulas.
2023. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
41%

"Az én anyukàm is 53 és dolgozik igen gyàrban. "


Mióta? Nyilván nem 50 évesen kezdte

2023. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!