Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem mi okból nem jön...

Nem értem mi okból nem jön haza a fiam?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van Heves megyében élünk együtt. A fiatalabb a lányom, az idősebb, akiről szó van, az a fiam, 17 éves. Egész életében jeles tanuló volt, köszönhető a perfekcionista mentalitásának, így felment egy kollégiumba BP-en. Egyébként 91 pontos lett az érettségije. Kisegíteni pénzügyileg megoldhatatlan, sajnos.. munkát vállalt el a suli alatt heti többször. Tökéletesre akar mindent megcsinálni de annyira, hogyha nem hibátlanra (akár egy jó érdemjegy esetén is) teljesít, teljesen lehangolt és könnybe lábad a szeme, karácsonyon kívül már nagyjából soha sincs itthon. "tanulok, munkahelyi közelezettséggem van szerződés szerinti, nyelvvizsga tanárhoz megyek, megyek Sulis túrára, stb..." a tanulok (egyébként az nála 6- 7 óra lefordítva az ő nyelvére, naponta) Messengeren is rövidre fogja, létfontossággal rohan tanulni "mert megint 95 százalékos lett a dogám" aztán attól fél, hogy évet kell ismételnie fix. Teljesen tehetetlen vagyok. Karácsony abból áll, hogy állandóan rá kell szólnom, hogy rakja már el a matek könyvet legalább most.

2023. szept. 18. 01:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
23%

24.

Ugye csak kamuzol és nem vagy ennyire együgyű?

Borzalmas buta vagy.

2023. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
81%

Én nekem 3 gyerekem van és dolgozom is még is megtudom mondani hova jártak/jár iskolákban oviba stb.


Továbbra sem hiszem el hogy te gyereked 17 évesen egyetemre jár.

2023. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
74%

A kerdező 24-es válasza fura. Ha a gyerek 17 éves, akkor a szülő jogilag felelős érte, pontosan tudnia kell, melyik kollégiumbam lakik a gyerek

tökmindegy, hogy ő milyen tanulatlan . Ez kicsit már erőltetett körülírása volt a Schönherz kollégiumnnak meg a zh kifejezésnek, hogy azt érezzük, a kérdező milyen együgyű. Nem érzem valósnak.

2023. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
58%

Csak annyit mondok örülök, hogy nem vagyok az anyukátok!


Mi is örülünk, hidd el. Szomorú lennék, ha egy gyk-s troll lenne az anyám.

2023. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kamu, akkor lehet, hogy visszatért a húsos-csontos kérdező?
2023. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

A z 1916-ben született, rég elhunyt nagyapám is ismerte a villamosmérnök kifejezést, pedig senki nem volt a se a családban, se az ismerősök közt.

Szarul trollkodsz.

2023. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!