Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjemmel már 8 éve vagyunk...

Férjemmel már 8 éve vagyunk együtt van egy lányom ő előző kapcsolatból van . Betegség miatt elkezdtünk beszélni erről ha velem történe valami mi lenne vele . Azt mondta van családom . Hogy ez így korrekt ?

Figyelt kérdés
Rosszul esik ez ! Hogy komolyan ha én velem történe valami eldobja ? Van 2 közös gyerekünk . Ennyit ér a házaságom. 😞
2023. szept. 30. 14:04
1 2 3 4 5
 11/44 babyboom567 ***** válasza:
64%

Hát kérdező!

Szerintem a sajátjait sem akarná, simán lepasszolná a saját vagy a te rokonaidhoz.

Én nagyon sajnállak,hogy ilyen helyzetben vagy.Mennyi idősek a gyerekek?

2023. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi idős a nagylányod?


Egyébként nekem is rosszul esne, bár nyilván nem tudhatjuk a családi helyzetetek részleteit (a többi családtaggal mi a baj, kislányt hány éves kora óta neveli a férjed, milyen a viszonyuk stb.).

Ha azt nem is várnám el adott esetben, hogy nevelje egyedül (van olyan pasi, akire a saját gyerekeit se lehetne rábízni, nemhogy egy neveltet...), de azt azért igen, hogy ne vegye le róla a kezét teljesen, és már csak az irántam érzett szeretet és az együtt töltött idő emlékére is próbálja segíteni, ahogy tudja.

És lehet, hogy korrekt viselkedés kirázni a nyakából, mert neki vérségi alspon senkije, de szerintem akkor is szemét dolog, egy gyerekkel való viselkedésnek nem feltétlenül a "korrektségnek" kellene lenni a fő mozgatórugónak. :(

2023. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
6 éves volt mikor mi megismerkedtünk most 14 éves .
2023. szept. 30. 15:09
 14/44 anonim ***** válasza:
63%

Szóval ha jól értem, együtt vagy a férjeddel 8 éve, van két közös gyereketek is, de ha meghalnál, ő úgy nevelné a 14 éves lányodat, akit 6 éves kora óta ismer, mint egy idegent, akit 18 évesen kibaxhat?

A helyedben erre rákérdeznék még egyszer, hogy jól értetted e, amit mondott. Ha a válás nem megoldás, akkor teljes elhidegülés a férjedtől. Ne szólj többet hozzá, ne aludj vele, ne feküdj le vele, meg is csalhatod akár. A lényeg, hogy érezze, nem szereted és ha elmúlik a betegséged, elhagyod.

2023. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
84%

A magyar törvények szerint a ferjednek nincs köze a te előző kapcsolatodbol született gyerekedhez. Ha akarja se tudja magához venni. Nalunk anno felmerult ez a kerdes, így én utána jartam: anyamhoz került volna a gyerek annak ellenére, hogy nálunk a férj akarta volna neveli. Anyám volt a legközelebbi verrokon.


Amúgy milyen a kapcsolata a gyerekkel?

2023. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
43%
Fogadd el, hogy nem szereti sajátjaként, mivel nem az övé. Nem lehet erőltetni semmit, ezt meg pláne.
2023. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
61%

Hogy a búbánatba lenne ez korrekt??

Akinek ez egyáltalán megfordul a fejében (mmint, hogy korrekt lenne), az nem komplett!

2023. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
64%

"Hogy a búbánatba lenne ez korrekt??"


Pedig korrekt. Jogilag nincs köze a gyerekhez, nem is kerülhetne hozza

2023. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
42%
KIvéve ha a nevére vette volna de gondolom ez enm történt meg.
2023. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
66%
19. szerintem a kérdés nem a jogszerűségre vonatkozott.
2023. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!