Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjemmel már 8 éve vagyunk...

Férjemmel már 8 éve vagyunk együtt van egy lányom ő előző kapcsolatból van . Betegség miatt elkezdtünk beszélni erről ha velem történe valami mi lenne vele . Azt mondta van családom . Hogy ez így korrekt ?

Figyelt kérdés
Rosszul esik ez ! Hogy komolyan ha én velem történe valami eldobja ? Van 2 közös gyerekünk . Ennyit ér a házaságom. 😞
2023. szept. 30. 14:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
71%

Az előző házasságból született gyerekednek a mostani férjedhez semmi köze. Bocs. Jogilag és vérségileg sem... Ezek a tények, és hiába problémázol, attól ezek is maradnak.

Ha veled történik valami oldd meg, hogy a lányod a családjánál maradhasson - aki NEM a férjed.

2023. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%
#41 Nincs előző házasság, apa sincs, mert nem ismerte el. A gyereknek az anyján és annak családján kívül nincs senkije.
2023. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
22%
Akkor kellett volna megbeszélned az új pasiddal, hogy van egy lànyod és...., amikor megismerkedtek. ... Nem összecsinálni még egy rakás gyereket màs férfival, és utàna agyalni az öröklésen.
2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
83%
Az én Férjem kapásból azt mondta, hogy a Fiaim bármikor, bármilyen formában nála maradhatnának, ha szeretnének. Ő leülne Velük és az apjukkal megbeszélni a lehetőségeket. Velünk élnek 11 éve, egy család vagyunk. Fordítva ugyanez a helyzet lenne, hiszen én sem dobnám ki az Ő Fiát, ha Vele történne valami. Mi így vagyunk egy család!
2023. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!