Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom, ha a lányom...

Honnan tudhatom, ha a lányom már nem szűz? Hogy mi van a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A lányom februárban már 19 lesz, szóval ez teljesen aktuális téma nálunk egy ideje, de nem tudom. Van egy srác akivel elmondta, hogy csókolóztak, de azóta meg nagyon jó fiú barátja, az átmenetet viszont nem tudom. És mikor egyszer megkérdeztem, hogy az a srác miért nem volt neki jó, akkor azt kaptam, hogy “Jézusom anyaaa” és azóta semmit nem tudok. Mostmár távol lakik tőlem egyetem miatt, és kb annyit tudok az ottani “barátairól”, meg az itteniekkel való kapcsolatáról, amennyi keveset telefonon elmond, és amit instagramon látok. A fiammal (aki egy másik kapcsolatból van) vele jóban vannak, de ő meg azt mondja, hogy hagyjam békén a lányom, és amúgy sem tud semmi ilyesmit, ami persze nem tudom mennyire igaz. Úgy érzem a kedélyváltozásán, hogy lehet valakije, de nem tudom, és félek, hogy már csak egy olyan SMS-t fogok kapni, hogy “Anya, terhes vagyok”. Ez ellen mit lehet tenni?

2023. okt. 6. 01:44
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen már szinte biztosan tapasztalt és neked nem is fogja elmondani, miért tenné? Aki ennyire belemászik más némi életébe, az irritáló tud lenni. Nekem ott lenne elegem, ha csak éreztetnéd, hogy ha lefekszel valakivel, akkor azonnal terhes leszel és tönkreteszed az életed. Nem ismerlek, de az érvelésed alapján ezt simán el tudom képzelni. Úgy tűnik, hogy eddig is kizártad ezt témát a közös beszélgetésekből, de most már elkéstél 4-5 évet vele. Örülj annak, hogy a testvére tud róla, tehát nincs egyedül. Innentől maradj még jó anyjának és ne bosszantsd hülyeségekkel.
2023. okt. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Úgy hét éve kellett volna ezekről a dolgokról beszélned Vele, meg úgy általában folyamatosan az élete részének lenni és akkor most nem itt tartana a kapcsolatotok.
2023. okt. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
93%

Az teljesen normális, hogy tudni szretnéd, kik a barátai, kivel jár, mennyire komoly.

De hogy szűz-e még, ahhoz szvsz semmi közöd.

2023. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő kérdezné, hogy szoktatok-e szexelni, mert nem szeretne kistesót, akkor mit válaszolnál?
2023. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem normális, hogy ez zavar. Szalljal ki a lányod bugyijából. Ilyen sms-t pedig te az életben nem fogsz kapni, bárkivel előbb fog ilyesmit közölni, mint veled, mert elege van, hogy az arcába mászol.
2023. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyira okos és értelmes, ahogy írod, akkor nincs okod aggódni, elég esze lesz védekezés terén is. Nagykorú, tud feliratni gyógyszert is egyedül.
2023. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem,nem szűz.Most jobb?
2023. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem szűz, arra is kíváncsi vagy, hogy vesztette el? Esetleg a fiú egész családfájára?

Te mit szólnál, ha bárki erről faggatna, mennyit szexelsz? Pláne ebben az ítélkező stílusban...

Hacsak nem a nőgyógyásza vagy, akkor nincs közöd ehhez.. sőt 19 évesen már felnőtt, ha úgy dönt, hogy teljesen kizár, akkor is csak elgondolkodhatsz, miért alakult így.

2023. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
94%

Semmi közöd hozzá.


Ezt tőlem is megkérdezték - 21 voltam -, mire kedves mosollyal közöltem, hogy engem sem érdekel, ő mikor szexel, mert saját magánügye, úgy őt se érdekelje ez. :D

2023. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
1%
Azt kérdezd meg h spriccel-e mikor verik neki.Egy kategória.
2023. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!