Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom, ha a lányom...

Honnan tudhatom, ha a lányom már nem szűz? Hogy mi van a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A lányom februárban már 19 lesz, szóval ez teljesen aktuális téma nálunk egy ideje, de nem tudom. Van egy srác akivel elmondta, hogy csókolóztak, de azóta meg nagyon jó fiú barátja, az átmenetet viszont nem tudom. És mikor egyszer megkérdeztem, hogy az a srác miért nem volt neki jó, akkor azt kaptam, hogy “Jézusom anyaaa” és azóta semmit nem tudok. Mostmár távol lakik tőlem egyetem miatt, és kb annyit tudok az ottani “barátairól”, meg az itteniekkel való kapcsolatáról, amennyi keveset telefonon elmond, és amit instagramon látok. A fiammal (aki egy másik kapcsolatból van) vele jóban vannak, de ő meg azt mondja, hogy hagyjam békén a lányom, és amúgy sem tud semmi ilyesmit, ami persze nem tudom mennyire igaz. Úgy érzem a kedélyváltozásán, hogy lehet valakije, de nem tudom, és félek, hogy már csak egy olyan SMS-t fogok kapni, hogy “Anya, terhes vagyok”. Ez ellen mit lehet tenni?

2023. okt. 6. 01:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szeretem anyukámat, megbízok benne stb, de nekem is tabu téma a szex. Sosem beszélnék vele erről a témáról és kínosnak is tartanám, ha felhozná. Magánélet, ezt én pl még barátnőkkel sem vitatnám meg, mert 2 emberre tartozik
2023. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod, hogy majd azzal jelentkezik, hogy jaj anya terhes vagyok? Gondolod, hogy egyetemistaként nincs tisztában, miből lesz a gyerek vagy te is minden aktusból megfogantál?

Hagyd őt békén.

2023. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, biztos nem fogsz olyan sms-t kapni tőle, hogy terhes. Ha még a barátairól se mesél, azt sem tudod, szűz-e még, ezt száz százalék hogy ezt nem veled fogja megosztani először - de lehet, utoljára sem.
2023. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
87%
🤢 Pfú b*zdmeg...normális embert nem érdekli a gyereke szexuális élete. Mi a f*szért fontos neked hogy a felnőtt lányod szexel-e?? De most komolyan. Miért érdekel? Ha tőlem megkérdezné anyám, megmondanám neki, hogy még egy ilyen kérdés, és várhatja, hogy felhívjam. Nehogy már a szexről kelljen beszélgetni anyámmal, eszem megáll.
2023. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen már semmit nem lehet tenni. Ha olyan a viszonyotok majd fog beszélni róla, ha nem, akkor nem - és minél jobban erőlteted, főleg a tesóján keresztül kémkedsz utána, annál jobban be fog zárkózni. Ha jó a viszonyotok akkor lehet majd utólag mesél róla. 19 évesen felnőtt ember, amit eddig átadtá neki, pl. a biztonságos szexről, fogamzásgátlásról, azt tudja - miért merült fel benned, hogy (ha jól értem véletlenül, nem akarattal) teherbe eshet? Ha meg tudatosan most vállal gyereket, azzal egyet nem érteni tudsz, de tenni ellene semmit.
2023. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%

2021.Június 18-n,dèlután 18.17 perckor vesztette el a szüzességét.Egy Opel Astra /talán H,ez nen biztos / jobb első ülésén.

Mit szeretnél még tudni?

2023. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
94%

Van egy remek life hack arra, hogy ezt megtudd, kicsit bonyolult, de egy átlag értelmes embernek, jó szülőnek menne.

1. lépés: Alapozdd meg a bizalmat.

2. lépés: Ne faggasd az aurájába mászva.

3. lépés: Várj, és ha ő is úgy érzi, majd elmondja.

3+1. lépés: Ha nem mondta el, akkor fogadd el.

2023. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok közöd nincs hozzá, ha magától nem mondja el. Próbáltad már megkérdezni?
2023. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem érzem az olyan szülőket akik ennyi idős gyerekkel félnek attól, hogy a gyerek terhes lesz. Ilyenkor mi történik? A szülők nem tervezik felvilágosítani csak az esküvő előtti este? Komolyan nem értem.
2023. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
84%
#29 Én is ezen gondolkozom. Azért aggódik ennyire a kérdező, mert korábban nem világosította fel a lányát? Hát most már késő bánat, 19 évesen
2023. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!