Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom, ha a lányom...

Honnan tudhatom, ha a lányom már nem szűz? Hogy mi van a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A lányom februárban már 19 lesz, szóval ez teljesen aktuális téma nálunk egy ideje, de nem tudom. Van egy srác akivel elmondta, hogy csókolóztak, de azóta meg nagyon jó fiú barátja, az átmenetet viszont nem tudom. És mikor egyszer megkérdeztem, hogy az a srác miért nem volt neki jó, akkor azt kaptam, hogy “Jézusom anyaaa” és azóta semmit nem tudok. Mostmár távol lakik tőlem egyetem miatt, és kb annyit tudok az ottani “barátairól”, meg az itteniekkel való kapcsolatáról, amennyi keveset telefonon elmond, és amit instagramon látok. A fiammal (aki egy másik kapcsolatból van) vele jóban vannak, de ő meg azt mondja, hogy hagyjam békén a lányom, és amúgy sem tud semmi ilyesmit, ami persze nem tudom mennyire igaz. Úgy érzem a kedélyváltozásán, hogy lehet valakije, de nem tudom, és félek, hogy már csak egy olyan SMS-t fogok kapni, hogy “Anya, terhes vagyok”. Ez ellen mit lehet tenni?

2023. okt. 6. 01:44
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
9%
35. úgy bírom hogy itt mindenki tökéletes.. Köztudott hogy szex dolgokat kb 1000 ből 1 szülő képes megbeszélni.. de majd most itt mindenki ezt simán megteszi, és megbeszéli.. ok.
2023. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező valószínűleg nagyon konzervatív, le van maradva 100 évvel, mert akkoriban tényleg ellenőrizték a lány szüzességét a szülők. Lehet, hogy ilyen templomba járó, gyülekezetes család, maradi erkölcsökkel. A másik lehetőség, hogy egy olyan szülő, aki nem tudja elfogadni a lánya felnőtté válását. Na, az is beteg. Esetleg a kettő kombinációja.

18 éves kor felett nem tartozik az ilyesmi a szülőre. Egyébként miért izgatja, hogy a lánya szűz-e? Talán csökkent értékűnek gondolná, ha nem az esküvő utánra tartogatná?

2023. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy érdekel, de basszus, tényleg nincs közöd hozzá és ne várd el, hogy 19 évesen ezt veled beszélje meg. Nem fontos neked tudni. Valószínűleg már nem szűz, de ha mégis, akkor is, nem mindegy az neked? A szüzesség azért nem annnnyira fontos dolog, vagyis értem, hogy egyszer van ilyen élménye és nem lenne jó, ha olyannak adná, aki átveri, de pl én összesen 2 évet voltam azzal, akivel először szexeltem és hiába volt szerelem meg egy ideig boldogság, nem a legjobb élményként maradt meg, mert utána toxikus lett a kapcsolat, de igazából felnőttem így is, és nem traumatizált, azóta több emberrel is voltam, nyugodt életem van, legalább is emiatt nem parázok.


Anyám is ilyen mindent tudni akaró, de kénytelen visszafogni magát, mert pont ezért nem mondok el neki semmit, mert rám mászik, tudni akarja a részleteket, aztán beszól mindenre amit mondok és utána elpletykálja a fél családnak és az összes barátnőjének meg a kollégáinak. Ja, én is elmondtam, hogy lefeküdtem az akkori barátommal, aztán hiába szerette a srácot meg már 5 hónapja együtt voltunk, de problémázott, hogy miii ti dugtatok? Pff nem úgy volt hogy fél évig nem? Jaj jaj... aztán nem tért magához. Lefogadom te is így reagálnál, lényegtelen, hogy kivel dugna.

2023. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!