Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudhatom, ha a lányom...

Honnan tudhatom, ha a lányom már nem szűz? Hogy mi van a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
A lányom februárban már 19 lesz, szóval ez teljesen aktuális téma nálunk egy ideje, de nem tudom. Van egy srác akivel elmondta, hogy csókolóztak, de azóta meg nagyon jó fiú barátja, az átmenetet viszont nem tudom. És mikor egyszer megkérdeztem, hogy az a srác miért nem volt neki jó, akkor azt kaptam, hogy “Jézusom anyaaa” és azóta semmit nem tudok. Mostmár távol lakik tőlem egyetem miatt, és kb annyit tudok az ottani “barátairól”, meg az itteniekkel való kapcsolatáról, amennyi keveset telefonon elmond, és amit instagramon látok. A fiammal (aki egy másik kapcsolatból van) vele jóban vannak, de ő meg azt mondja, hogy hagyjam békén a lányom, és amúgy sem tud semmi ilyesmit, ami persze nem tudom mennyire igaz. Úgy érzem a kedélyváltozásán, hogy lehet valakije, de nem tudom, és félek, hogy már csak egy olyan SMS-t fogok kapni, hogy “Anya, terhes vagyok”. Ez ellen mit lehet tenni?

2023. okt. 6. 01:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%
Semmi közöd hozzá, ha nem akarja elmodani.
2023. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
8%

sztem az egyik kommentelő se ért a lányokhoz :D

de tényleg..

képtelenség velük kommunikálni.. mintha egy Tankot próbálnál felfeszíteni egy kisbicskával.

ignorálnak a francba

hát majd ha szülők lesztek meglátjátok.

2023. okt. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
A tankot nem kisbicskával kell kinyitni. El kell érni, hogy a bentlévő nyissa ki ;)
2023. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
83%

Úgy megb@szták, hogy visítva lihegett a pasik farkán, miközben azok alázva beszéltek hozzá, és csapkodták a s@ggét, mint egy mocskos szukának.


Most jobb? 😇

2023. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
21%
#32 Gondolom, egyik kommentelő se lány a 30-ból :D
2023. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%
#35 Én az vagyok, ráadásul pont 19 éves, és NEM fogom szüleimnek ünnepélyes keretek között bejelenteni, hogy lefeküdtem a párommal. Fel lettem világosítva normálisan, nem fogok óvszer nélkül szexelni, de ha mégis teherbe esek, akkor elvetetem, mert örökletes betegségem van. Nem felelőtlen vagyok, egész egyszerűen a szex nekem egy nagyon bensőséges és intim téma, utálom kibeszélni a szexuális életemet, és másokét is, egyszerűen úgy érzem, semmi közük hozzá, és nekem sem az övékhez. Szüleimnek meg pláne nem mondanám meg, szerintem családon belül ez abszolút tabu téma, NAGYON kényelmetlenül érezném magam, ha valamelyikük rákérdezne. De akkor is kínos lenne, és nem tudnám hova tenni, ha a legjobb barátnőm kérdezné meg, hogy "oszt dugás vót má?" Nem mindegy, most úgy őszintén?
2023. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
#36 Szarkazmus volt, reflektálva a 32-es hülyeségére, de látom senkinek nem esett le...
2023. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
#37 Igen utólag rájöttem :D Bocsánat. Mindenesetre a kérdező számára mindenképp hasznos a válasz szóval legalább volt értelme megírni.
2023. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzá közöd.
2023. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 19 évet késtél a gyerekeddel való jó kapcsolat kialakításával. Ráérsz még dolgozni rajta, hagyd csak, egeylőre elég a neten kémkedés, meg a háta mögött hálószövögetés és kibeszélés.
2023. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!