Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha apátok...

Mit csinálnátok, ha apátok bánt és nincsen senki rokon, barát vagy akihez mehetnél, vagy esetleg segíteni tudna?

Figyelt kérdés
Évek óta terrorizál és fenyeget, hogy kioltaj az életemet, vagy megver. Nagyon durván bántalmaz, csak eddig féltem lépni, mert nem volt segítségem. Teljes mértékben alkoholista. Kérek mindenkit, hogy ha segíteni nem tud, akkor ne írjon hülyeséget. Nagyon sűrgősen kellene ideiglenes szállás vagy akármi. Sajnos sokáig elhittem, hogy nem történik meg újra, de hiába. Senkim nem él. Esetleg telefonszám vagy akármi is. Maradandó töréselet is csinált, pár hete pedig két kézzel fojtogatott. Nincs egy hely sem, ahol esetleg ideiglenesen meghúzzam magam.
2023. nov. 12. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy?
2023. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség,más esélyed nincs

Kapnál egy szállást és ott elhelyeznek és a gyámügy segit mindenben

2023. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorú vagy fordulj a gyámhivatalhoz. Ha nagykorú akkor költözz el.
2023. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel. Nem tudom, kiskorú vagy-e, ha igen, akkor állami gondozásba kerülsz. Ha nem, akkor próbáld elérni, hogy tartsák bent a börtönben, ha kiengedik, neked kell elmenekülni. Sajnos, ha nem tudsz szállást fizetni, csak a hajléktalanszálló jöhet szóba. Esetleg vállalj olyan munkát, ami mellett munkásszállón tudsz lakni. A segélyszervezeteket keresd fel, lehet, hogy tudnak jó ötleteket adni.
2023. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nagykorú vagyok. Az a baj, hogy nincsen hova, pláne nem hirtelen. Segítségem meg semmi, akár barát vagy hasonló.
2023. nov. 12. 12:40
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik, hogy innen kvázi menekülnöm kellene, utána meg ha elkap. Esetleg ha éjszaka közepén kiugrom a cuccommal. Anyám meg mint egy retardált bíztatja, meg az öcsémet is felbujtották. Anyámnak próbálom mondani, aztán kidülled a szeme, összefüggéstelenül visít, meg fakanállal akart nekem esni. Meg eltűr apámnak mindent, ha ököllel püföli a lánya koponyáját 30-szor teljes erőből azt is. Mindenki nem születhet fiúnak.
2023. nov. 12. 12:43
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Rendőrség!!!


Áldozz be egy rejtett kamerára a lakásban, vagy poloskákra is! Helyezz el párat a lakás különböző pontjain!


Gyűjts bizonyítékokat, rohanj orvoshoz látleleteket vetetni, Gyűjts tanúkat (szomszédok például!).



És tegyél feljelentést! Nem marad büntetlenül!

2023. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Együttérzésem. Az egész családod közveszélyes. Ennél már a hajléktalanszálló is jobb. Próbálj messzebb menni dolgozni és szállást keresni.

Esetleg próbálj segítséget kérni olyan szervezetektől, akik családon belüli erőszak elszenvedőinek szállást, meg egyéb segítséget nyújtanak. Valószínűleg nemcsak párkapcsolati erőszak esetén tudnak segíteni.

2023. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munka az ország másik végében, ahol van munkásszálló.
2023. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
8-as vagyok: Még az jutott eszembe, hogy ha egészséges vagy és nem idegenkedsz tőle, állj be katonának. A sereg folyton toboroz, ott szállás is van, munka is van, fizetés is van és évtizedek alatt félre tudsz tenni annyi pénzt, hogy vehetsz idős korodra egy lakást belőle. Nőket is felvesznek a seregbe.
2023. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!