Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha apátok...

Mit csinálnátok, ha apátok bánt és nincsen senki rokon, barát vagy akihez mehetnél, vagy esetleg segíteni tudna?

Figyelt kérdés
Évek óta terrorizál és fenyeget, hogy kioltaj az életemet, vagy megver. Nagyon durván bántalmaz, csak eddig féltem lépni, mert nem volt segítségem. Teljes mértékben alkoholista. Kérek mindenkit, hogy ha segíteni nem tud, akkor ne írjon hülyeséget. Nagyon sűrgősen kellene ideiglenes szállás vagy akármi. Sajnos sokáig elhittem, hogy nem történik meg újra, de hiába. Senkim nem él. Esetleg telefonszám vagy akármi is. Maradandó töréselet is csinált, pár hete pedig két kézzel fojtogatott. Nincs egy hely sem, ahol esetleg ideiglenesen meghúzzam magam.
2023. nov. 12. 12:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem egyszer olyan hely kellene, ahova pár napra eltudném menekülni."


És mit csinálnál, miután az a pár nap eltelt?

2023. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mi az oka annak, hogy nem válaszolsz sem arra a kérdésre, hogy hány éves vagy, sem arra, hogy van-e munkád, saját jövedelmed?


Szerintem elég nehéz úgy hasznos, a gyakorlatban működőképes tanácsot adni, ha nem vagyunk tisztában ilyen alapvető, az élethelyzeted szempontjából nem mellékes információkkal.

2023. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka annak, hogy csak pár napra mennél el? Ez nem logikus. Pár nap alatt nem oldódik meg a dolog. Kaptál ötleteket, hogy hogyan tudnál elmenni, mi kell több?

Nincs olyan aki csak pár napra akarna elmenni egy ilyen családból. Nem pár napra kell elmenni hanem végleg, mert sosem lesz vége. Ha nem mozdulsz ne várj változást, ne rokonokhoz akarj menni, főleg mert ha akar ott könnyen megtalál

2023. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyari munka masik varosban ott szoktak szallast is adni .
2023. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia kérdező


Azóta van bármi változás?

dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!

dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!