Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha apátok...

Mit csinálnátok, ha apátok bánt és nincsen senki rokon, barát vagy akihez mehetnél, vagy esetleg segíteni tudna?

Figyelt kérdés
Évek óta terrorizál és fenyeget, hogy kioltaj az életemet, vagy megver. Nagyon durván bántalmaz, csak eddig féltem lépni, mert nem volt segítségem. Teljes mértékben alkoholista. Kérek mindenkit, hogy ha segíteni nem tud, akkor ne írjon hülyeséget. Nagyon sűrgősen kellene ideiglenes szállás vagy akármi. Sajnos sokáig elhittem, hogy nem történik meg újra, de hiába. Senkim nem él. Esetleg telefonszám vagy akármi is. Maradandó töréselet is csinált, pár hete pedig két kézzel fojtogatott. Nincs egy hely sem, ahol esetleg ideiglenesen meghúzzam magam.
2023. nov. 12. 12:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A katonai dolog egészségügyi okoból nem jöhet szóba. Nagyon szívesen elköltöznék külföldre is, ha sikerülne valahogy nekiindulni.
2023. nov. 12. 13:10
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, mit mondtál az orvosnak, mikor a maradandó sérülést okozó töréseiddel elmentél hozzá. Ugyanis minden 8 napon túlit jelentenünk kell, ha elmondod, hogy bántalmaztak, vagy ha mi azt gondoljuk, hogy a sérülésed nem keletkezhetett úgy, ahogy elmondtad.
2023. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan munkát ahol adnak szállást is. Lehet, hogy nem egy álom melót találsz, de kezdésként jó. Ha találsz munkát és van egy kis spórolt pénzed szobát is bérelhetsz, senkinek sem kell tudnia, hogy hol vagy.
2023. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
12 Elestem, balesetem volt, véletlenül megrúgtak, de a háziorvosnak konkrétan meg is mondtam.
2023. nov. 12. 13:50
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol, van saját jövedelmed, esetleg némi megtakarításod?


A helyedben egyrészt felkeresném a területileg illetékes családsegítő szolgálatot, és elmondanám őszintén, hogy milyen helyzetben vagyok.


Másrészt - ahogy már többen tanácsolták - keresnék valami olyan munkalehetőséget, lehetőleg távolabb, ahol biztosítanak szállást. De akár hajléktalan szállóra is inkább költöznék be, mint hogy ilyen családban, ilyen körülmények között éljek.

2023. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer olyan hely kellene, ahova pár napra eltudném menekülni. Végigvettem mindenkit, senkim nincs. Brutálisak. Ha azzal fenyeget, hogy összever, meg is teszi. Jelenleg családirtással vagdalózik.


Hát akkor itt sem lettem okosabb, mindegy megpróbáltam.

2023. nov. 12. 21:34
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal fordulj a rendőrséghez és menekülj el, mert ha családirtással fenyegetőzik, az életveszélyes!
2023. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem az első eset, valahogy mindig túléltem. Nincsen hova.
2023. nov. 12. 21:49
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Távoltartást is lehet kérni ilyen családtagokkal szemben.
2023. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
De pár nap helyett miért nem oldod meg, kimész akr mosogatni külföldre ahol van szállás is.
2023. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!