Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányaimnak...

Hogyan segítsek a lányaimnak rendezni a férfiakkal való viszonyukat? Theta healing, családállítás módszer, kineziológus? Ezek beváltak Nektek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre, hogy mind a 3-an nagyon félnek a férfiaktól, vagy épp elutasítják az apjukkal való találkozást. Ez arra vezethető vissza, hogy sajnos a férjemnek vannak dühkezelési problémái és nagyon kiszámíthatatlan volt sokszor. Legtöbbször jófej, gondoskodó, de sajnos, hogy leköpte az egyiküket, vagy néha szavakkal alázta őket, hogy (dagadt stb). Én ezt nagyon sajnálom, de sajnos megváltoztatni nem tudom, és azt érzem, az én szavam kevés ide.
dec. 7. 11:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológus. Amiket felsoroltál, azok között sok a kuruzsló, 1 hetes képzést végzett pénzlehúzó ember.
dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Pszichológus


Sajnos megvaltoztatni nem tudod, de ezt jól elcseszted hogy hagytad. Az a legdurvább hogy most is véded azt a senkiházit.

dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Jézus, szerencsétlen lányok. Az apjuk egy agresszív barom, az anyjuk meg egy rongy aki soha nem védte meg őket. Ha segíteni akarsz rajtuk akkor fizesd nekik a pszichiátert, ne kuruzslókat tukmálj rájuk.
dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Csak ismételni tudnám az előttem szólókat.
dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a spiricuccokat. Egy jó pszichológus kell nekik, nem egy kuruzsló
dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bár a pszichológusok gyakran túl tárgyilagosak, és az én felelősségemet firtatják, holott a szeretet mindent megoldana. Úgy érzem, erősítik bennük az ellenállást és könnyű elhordani a szülőket minden szarnak.


A legnagyobb lányom pl. már régóta jár pszichológushoz, és nagyon tartja tőlünk a távolságot, mert szerinte én kodependens vagyok és nagyon gyáva. Ez őszintén nagyon rosszul esett.

dec. 7. 11:28
 7/28 A kérdező kommentje:

Lassan 30 éves lesz, irigylem is, hogy neki van egyenjogú kapcsolata, szoktam is neki mondani, hogy nekem ez nem adatott meg, hogy egy férfi egyenrangúnak kezeljen, és ő ezen mindig elszörnyülködik, pedig az ő partnere nagyon gondoskodó.


Állítása szerint ebben neki nagyon sok munkája van, fájdalma, és vesztesége hogy idáig eljutott...

dec. 7. 11:29
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Gyáva vagy, igaza van a lányodnak. Miért nem válsz el?
dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyszer nagyon lehurrogott, mikor közénk állt, hogy nem neki lenne a dolga megvédeni engem az apjától, pedig ezt én is megtettem érte mindig. Nem tudom miért nem érti meg, hogy nekem nagyon nehéz volt ennyi gyerekkel, nem volt pénzem, nem tudtam hova menni és az apjuk nagyon aranyos is tud lenni velem, és ezt nem értékelik eléggé.
dec. 7. 11:31
 10/28 A kérdező kommentje:
Azért nem válok el, mert ő olyan ember, akitől nem lehet. Annyira erőszakos és kiszámíthatatlan, nem fogadná el soha, örökké üldözne, tehetetlen vagyok.
dec. 7. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!