Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányaimnak...

Hogyan segítsek a lányaimnak rendezni a férfiakkal való viszonyukat? Theta healing, családállítás módszer, kineziológus? Ezek beváltak Nektek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre, hogy mind a 3-an nagyon félnek a férfiaktól, vagy épp elutasítják az apjukkal való találkozást. Ez arra vezethető vissza, hogy sajnos a férjemnek vannak dühkezelési problémái és nagyon kiszámíthatatlan volt sokszor. Legtöbbször jófej, gondoskodó, de sajnos, hogy leköpte az egyiküket, vagy néha szavakkal alázta őket, hogy (dagadt stb). Én ezt nagyon sajnálom, de sajnos megváltoztatni nem tudom, és azt érzem, az én szavam kevés ide.
dec. 7. 11:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Akkor is egy gyáva szr vagy, aki kiszolgáltatja egy agresszív bromnak a gyerekeit, ez a nagy igazság.


Hiába nem akarod hallani, és örülhetsz, amiért a gyerekek tartják veled a kapcsolatot, de nyugi, ha van egy kis eszük, amint tudnak, elmennek, és vissza sem néznek többé.

dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy rosszminőségű provokatív mese. Összeszedte a tagtárs a gyakoris problémákat, előadja magát mint rendkívül egyszerű ember, miközben köríti tudálékos szakszavakkal (kodependens, ellenállás, egyenrangú, tárgyilagos).
dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
78%
#6: Tehát nem akarod, hogy tudják, hogy elbasztad miközben te is tudod, hogy elbasztad. Ha ezt végre bevallanád nekik is az már segítene a problémán. Én pl jártam pszichológushoz, de magamtól is rájöttem, hogy a szüleim elbaszták. (Teljesen ugyanez volt a szitu az én családomban, én voltam az egyik gyerek, tudom miről beszélek.) Anyám elismerte, hogy hülye volt, ő hajlandó is volt javítani a kapcsolatunkon, míg apám csak azt hajtogatta hogy milyen jó ember, mindig jót akart nekünk meg, hogy f.szsag amit beszélek, csak hazudok. Apámmal meg is szakítottam a kapcsolatot, nem véletlenül.
dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
Nálad is vannak bajok, ha egy ilyen embernek gyereket szültél. Szerintem közösen menjetek pszihomókushoz.
dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%

"szoktam is neki mondani, hogy nekem ez nem adatott meg, hogy egy férfi egyenrangúnak kezeljen"

Azért nem adatott meg, mert hagytad, hogy így bánjon veled mint egy ronggyal.


"hogy nem neki lenne a dolga megvédeni engem az apjától, pedig ezt én is megtettem érte mindig"

Igen, de te az anyja vagy, ő pedig nem a gyereked. Most komolyan egy felnőtt embernek magyarázzam, hogy miért baj az, hogyha a gyerek gondoskodik a szülőről és nem fordítva?


"nekem nagyon nehéz volt ennyi gyerekkel, nem volt pénzem, nem tudtam hova menni"

Minek szültél ennyit?


#10: neked is pszichológus/ pszichiáter kéne, csak mondom. Ha zaklatna tudnál távolságtartásit kérni ellen, de nyilván azt sem akarsz. Hány éves vagy, hány évig élsz még? Nem lenne jobb a hátralévő éveid nyugodtan tölteni és nem egy agresszív fasszal?

dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológus, minél gyorsabban. Én is kb. így nőttem fel, 30 fölött vagyok, de még mindig vannak nyomai. A terápia viszont nagyon sokat segített.
dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen sz.rokkal kene probalkozni. Apjuknak kellett volna egy normalis ferfi es apamintat adni neked meg normalis női es anyai mintát. Te meg hagytad mint valami nyomorult megalázni őket meg magadat is..
dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy jó szakember kell már
dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!