Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányaimnak...

Hogyan segítsek a lányaimnak rendezni a férfiakkal való viszonyukat? Theta healing, családállítás módszer, kineziológus? Ezek beváltak Nektek?

Figyelt kérdés
Sajnos azt vettem észre, hogy mind a 3-an nagyon félnek a férfiaktól, vagy épp elutasítják az apjukkal való találkozást. Ez arra vezethető vissza, hogy sajnos a férjemnek vannak dühkezelési problémái és nagyon kiszámíthatatlan volt sokszor. Legtöbbször jófej, gondoskodó, de sajnos, hogy leköpte az egyiküket, vagy néha szavakkal alázta őket, hogy (dagadt stb). Én ezt nagyon sajnálom, de sajnos megváltoztatni nem tudom, és azt érzem, az én szavam kevés ide.
dec. 7. 11:03
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A lányom meg mindig nyomja a felelőtlen mantrát, hogy én meggondolatlanul b*sztam összevissza és ez fáj. :(
dec. 7. 11:33
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
A lányodnak igaza van
dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Neked is pszichológus kéne!
dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
Na jó ez kamu. Nem azért, mert nincs ilyen, hanem mert az ennyire elborult nők soha nem írnák le ilyen őszintén, hogy mekkora mocsadékok.
dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Mi fenének kellett ilyen férfinek gyerekeket szülnöd??
dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Az a legundorítóbb hogy magadat sajnáltatod ahelyett hogy elismerné hogy szar anya voltál.

Három (!!) gyereket szültél!!! Három életet tettél tönkre !!! Hányok az ilyen féreg nőktől!! Nem volt munkád ? Gyerek előtt mit csinaltal? Akkor kellett volna elmenekülnöd amikor nem volt gyereked és csak te voltal bantalmazva! Akkor nem jutott eszedbe hogy ha teged vesz üldözőbe akkor is inkább egyedül teged bantalmazzon mint gyerekekkel ? Amikor a gyerekeket bántalmazta hogy bírtad ki hogy nem mentél neki egy késsel vagy egy utovel? Bármivel??? Ha az én gyerekemet bántaná valaki az biztos hogy lehetne akár mekkora neki mennék .

Legalább most kernel bocsanatot !!!

dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

1. Szerintem is kamu. Aki ilyen kapcsolatban él évtizedekig az sose vallaná be ezeket a dolgokat


2. Ha mégse az, akkor a lányodnak maximálisan igaza van és menj pszihológushoz

dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, ha igaz a sztori, akkor a NANE segélyvonalat is hívhatod: [link]
dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
azt, hogy milyen kapcsolat jut neked, az nem adatik, nem a jóisten adja, te szerencsecsomag. Az rajtad múlik. Ugyanis ha nem megfelelő a partner, szakítasz.
dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindhárom lányod ilyen, akkor első körben te menj el terápiára, és járj utána szakember segítségével, milyen mintát adtál tovább nekik. Hol siklott ki a dolog.

De ne csakratisztítóhoz meg mindenféle áltudományos vacakhoz mászkálj, pszichológushoz. Családterapeutához.

dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!