Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy menjek el nőgyógyászhoz,...

Hogy menjek el nőgyógyászhoz, hogy a szüleim ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18,.de otthon lakom és falun, így nem lehet megoldani. Nem akarom végighallgatni, a "mutogatod a pi..t" szöveget, meg azt, hogy a szomszédnak, kollégáknak, tesómnak stb. elbeszélik. Vagy, hogy anyám beüljön velem. Átéltem ezt 16 évesen, azóta sem kívánom eut senkinek.
dec. 11. 16:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
97%
Ne mond el nekik.
dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
99%
A faluban garantáltan nincs nögyógyász, ahol tanulsz/dolgozol, ott menj el, otthon meg meg sem kell említeni.
dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
99%
Nincs a homlokodra írva, hova mész.
dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Már vizsgaidőszak van, nem tudok "legálisan" sehova sem menni. A vizsgákat is számon tartják.

Igen, nincs a faluban, ezért ha busszal utazol 1-2 órát, garantáltan észreveszik. Mindegy, így szerintem hanyagolom.

dec. 11. 17:04
 5/55 anonim ***** válasza:
97%
Elmész vizsgára(akár tényleg, akár csak mondod, hogy vizsga volt), azt mondod szóbeli volt, soká kerültél sorra,
dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, felnőtt ember vagy és most már te tartozol felelősséggel a saját egészségedért! Mégis ki nem szarja le, ki mit gondol vagy mond? Mi a fontosabb, mások véleménye, vagy az egészséged? Ha nincs is konkrét panaszod, "csak" szűrővizsgálatra mennél, konkrétan az életedet mentheti meg.

Itt az idő felnőni és szembenézni a dolgokkal.

dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy számon van tartva 18 évesen, hogy hova mész? Másrészt meg, azt kell mondani nekik, hogy panaszaid vannak, mit tudom én, nagyon fájdalmas menzesz, görcsök és szükséged van orvosra, ezzel nem tudnak mit kezdeni úgysem. Egyébként meg, borzasztó maradi hozzáállás, amit művelnek. Ha már egyetemre jársz, akkor meg simán tudod azt mondani, hogy nagyon hosszú volt a vizsga. Be kell számolnod nekik mindenről?
dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Igen. Nem megyek, nem tudom, megoldani. Tantárgyakat is számon tartják.
dec. 11. 17:12
 9/55 anonim ***** válasza:
93%
Hú de gáz..... felnőtt ember vagy könyörgöm.
dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
96%
Ugye tudod, hogy ez nem normális dolog? Másrészről meg, inkább vállalj be egy esti vitát, és menj el úgy, hogy ne tudjanak róla és érj haza későn. Mi a fontosabb: az ő korlátaik, vagy az egészséged? Amit meg csinálnak, az abszolút nem normális, felnőtt nő vagy, nem egy óvodás.
dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!