Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy menjek el nőgyógyászhoz,...

Hogy menjek el nőgyógyászhoz, hogy a szüleim ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18,.de otthon lakom és falun, így nem lehet megoldani. Nem akarom végighallgatni, a "mutogatod a pi..t" szöveget, meg azt, hogy a szomszédnak, kollégáknak, tesómnak stb. elbeszélik. Vagy, hogy anyám beüljön velem. Átéltem ezt 16 évesen, azóta sem kívánom eut senkinek.
dec. 11. 16:54
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
75%

De nyugi, a hozzád hasonló "felnőttek" el sem költöznek otthonról. Annyi nincs a pucájukban.


Tudom, öcsém is már 30 de még otthon lakik, mert "anya nem engedi, hogy elköltözzek" 😂 Szánalmas.


Én 21 voltam, úgy leléptem, mint a fene, magasról szrtam bele, mit "engednek".

dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
66%
De, egy csomószor nyávogtál itt, hiába hazudod, hogy nem.
dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:
60%
Ez egy provokatív, kamu kérdés.
dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
79%
Nem a trollkodó, gúnyolódó válaszok segítenek a kérdezőnek. Egyébként sok fiatal szenved ilyen szülőktől.
dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom minek jelentesz be minden szarságot nekik, üvöltözzön, amennyit akar,közlöd velük, hogy mész nőgyógyászhoz mész, mert gondod van. Ezek szerint anyád nem jár egyáltalán nőgyógyászatra? Gombás pizza...Öcsém...
dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
81%
Azért balhét csapnak, mert NŐGYÓGYÁSZHOZ mész??? Egyrészt felnőtt ember vagy, semmi közük ahhoz, hogy mikor és hova mész, másrészt inkább örülniük kellene, hogy figyelsz az egészségedre és jársz vizsgálatra. Ez a kérdés vagy kamu, vagy beteg a kérdező a szüleivel együtt.
dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
73%
Mondd, hogy muszáj, mert terhes vagy 😃 utána megkönnyebbülnek hogy mégesem.
dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
19%
Minek írtok? A kérdező már tiltva lett. Kamu sztori volt.
dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
82%
Honnan tudod, hogy tiltva lett?
dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
77%
#49, próbálj neki privát üzentet írni a kérdésnél lévő "privát üzenet" ikonnál. Nem fog menni, innen lehet tudni.
dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!