Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy menjek el nőgyógyászhoz,...

Hogy menjek el nőgyógyászhoz, hogy a szüleim ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18,.de otthon lakom és falun, így nem lehet megoldani. Nem akarom végighallgatni, a "mutogatod a pi..t" szöveget, meg azt, hogy a szomszédnak, kollégáknak, tesómnak stb. elbeszélik. Vagy, hogy anyám beüljön velem. Átéltem ezt 16 évesen, azóta sem kívánom eut senkinek.
dec. 11. 16:54
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%
#8 Ha nem nézik a neptunod, akkor mondd azt, hogy mész valami utóvizsgára, mert megbuktál.
dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor tudnak mindent számontartani, ha te beavatod őket. Betöltötted a 18-at, jogilag felnőtt vagy, nem fognak fegyvert a fejedhez, hogy mindenbe be kelljen avatnod őket...
dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek nem kell tudnia, mikor mit csinálsz, mert elmúltál 18. DE, ha mégis ennyire kordában tartanak, akkor meg meg kell mondani, amit egy előző ember is írt, hogy panaszaid vannak, orvosra van szükséged.

Egyébként meg minden orvost köt a titoktartás. Ha esetleg Pestre jársz fel egyetemre, itt rengeteg kórház van, ahol be tudsz jelentkezni, főleg ha van diákigazolványod, senki nem fog tudni róla. Mondhatod például azt is ,hogy egyetemi rendezvényre jössz majd fel, vagy barátokkal találkozol.

dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
18%
#9 Nem az, nem attól lesz valaki felnőtt ember, hogy 18. életévét betöltötte, de ezt nem lehet elégszer hangoztatni. Lehetsz te 16 évesen is felnőtt, de 28 évesen is gyerek.
dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

Tehát igazából alibit ajánljunk, azt szeretnéd?

Könyvtárba mész egy könyvért, ami neked nincs meg. Találkozol egy osztálytárssal, ismerőssel. Venni szeretnél valamit, ami a faluban nincs. Vérplazmát adni mész.

dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
34%
Ez azért elég gáz, mert itt mindenki azt írja, felnőtt ember vagy, azt csinálsz amit akarsz, de ha még épp 17 lennél, akkor meg mindenki "igen, erről bizony kell tudnia a szüleidnek."
dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de ez teljességgel abnormális, hogy ennyire minden percedről be kell számolnod otthon és Te ezt még el is viseled. Fel nem tudom fogni, így hogyan lehet pl. ismerkedni, találkozni a barátaiddal, programokra eljárni, vagy karácsonyi ajándékokat vásárolni, stb?

Én simán azt mondtam a Te korodban, ha nem akartam beavatni a szüleimet a részletekbe, hogy találkozóm van valakivel/moziba/színházba megyek, majd este jövök, sziasztok.

Ugye van pórázod és erényöved is?

dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
61%

Már vizsgaidőszak van, nem tudok "legálisan" sehova sem menni


Adjanak már annyi ötezrest, ahányszor már rinyáltál itt ezen...

dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Nem "rinyáltam itt". Városon meg tudnám oldani, de itt be kell buszozni, ingázni, nem lehet. Vagy kitálná, hogy elvisz, vagy nem enged, ha mást hazudok. Amúgy is nehézkes vidékről megoldani.
dec. 11. 17:57
 20/55 A kérdező kommentje:
#11 Legjobb ötlet, akkor még ordítanának, meg kikészítenének, hogy miért nem tanultam... Fenomenális ötlet, szarból a fosba.
dec. 11. 17:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!