Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy hét nyaralás édesanyámmal...

Egy hét nyaralás édesanyámmal belefér-e egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok párkapcsolatba, párommal rendszeresen utazunk kettesbe. Szerintetek édesanyámmal kettesbe elmenni nyaralni belefér-e egy párkapcsolatba? Szerintem nincs gond ezzel, de kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is

jan. 30. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez sok mindentől függ.


Ha pl ez az egy hét szabid van és amiatt a pároddal nem tudsz nyaralni, akkor szerintem jogosan akad ki. Amúgy minden megbeszélés kérdése.

jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem, akkor felejtős a "párkapcsolat". De mondjuk akkor is, ha nem mered a témát elővenni egyből vele, hanem inkább itt szondázod előbb...
jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Elővettem, szerinte is okés. Viszont kívülállóknak fura
jan. 30. 20:56
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Akkor nőjetek fel végre! Kit érdekel, hogy kívülállók mit gondolnak? :DDD
jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
A párommal közösen nyaralunk anyummal🤷‍♀️ Menjetek 3 an. De ha ketten akarsz elmenni anyuddal sincs gond, én is voltam csak családdal, párom nélkül. Az hogy nálatok mi fér bele azt csak te tudod/ti tudjátok..
jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod kit érdekelne más véleménye 🤷‍♀️🤣🤷‍♀️ #6
jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk belefér, most nyáron is voltam majdnem egy hetet tesómmal és anyámmal nyaralni, mivel nem dolgoztam és így volt lehetőségem, a párom viszont dolgozott. Minek ültem volna otthon…
jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne mehetnél! Attól mert kapcsolatban vagy, még tölthetsz akármennyi időt anyukáddal.

Ez miért olyan fura kívülállóknak? Nehogy már az ember ne legyen a családjával.

N

jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Első hallásra én is furcsállnám, de azért, mert az a tipikus kisember vagyok, akinek se szabadsága, se pénze nincs évente több utazásra, így a nyaralás az A nyaralás. Az egyetlen alkalom az évben, amikor egy huzamban több napra, egy távoli, üdítően más helyen szakadhatunk ki a hétköznapokból, fizikailag és lelkileg is. Ezt nyilván mindenki elsősorban a pájával szeretné élvezni, ha csak ez az egy alkalom van, és választani kell. És mivel én ebben a helyzetben élek, automatikusan így gondolok a nyaralásra mások esetében is, hogy az csak egyszer van, és választani kell, hogy kivel mész.

De mivel ti kettesben is rendszeresen utazgattok, így persze, simán belefér, hogy az egyik utazásra anyáddal mész. Igazából nagyon szép szülő-gyerek program ez egy jó kapcsolat esetén. Én is megtenném, ha lenne lehetőségem.

jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam pár napot, hetet eltölteni anyumnál, párom olyankor dolgozik. Szerintem belefér.
jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!