Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy hét nyaralás édesanyámmal...

Egy hét nyaralás édesanyámmal belefér-e egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok párkapcsolatba, párommal rendszeresen utazunk kettesbe. Szerintetek édesanyámmal kettesbe elmenni nyaralni belefér-e egy párkapcsolatba? Szerintem nincs gond ezzel, de kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is

jan. 30. 20:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Beteg kapcsolat lehet, ahol ez "nem fér bele". Nyilván mondjuk az más, ha pl a pároddal közös kasszából nyúlod le az összes félretett lóvét az anyuval dubajozáshoz :)
jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
21%
Neki belefér-e...Te ismered.
jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%

Fura,hogy először azt írod,hogy szerinted nincs ezzel probléma,majd egyik kommentednél már elvileg beszéltetek róla. Akkor miért nem szerintünk?

Ha jó a kapcsolat,mindenki részéről,akkor szerintem semmi gond azzal,ha szülő-gyerek együtt nyaral. Viszont ha a téged a párod ellen próbálnak uszítani,akkor ne menj.

jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Mért vagy kíváncsi a kívülállók véleményére, ha van sajátod?
jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
na ez engem is érdekel hogy miėrt vagy kivåncsi idegenek véleményére ha pårod szerint is oké és beszéltetek rola.
jan. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nektek kell tudni. Nekem van házaspár ismerősöm, akik évente kétszer mennek nyaralni: egyszer kettesben, egyszer pedig kulon-kulon a saját barátaikkal. Én külföldön élek, évente egyszer megyek Magyarországra, egyedül. A férjemnek semmi baja nincs ezzel
jan. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%
Meg ne próbálj anyáddal elmenni nyaralni! Ilyen böszmeséget kihallott !
jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nem férne bele.

És nem emiatt az egy hét miatt.

Hanem amiatt, mert ez világos jele annak, hogy a párom nem tud az anyukájáról leválni. Két és fél éves kapcsolatnál gondolom már együtt laktok, tehát ti egy külön család vagytok.

Gondolom, kérdező, te nő vagy, ezért is kaptad a megerősítő válaszokat. Ha egy férfi írta volna ki ezt a kérdést, egymás után jöttek volna az "anyuci pici fia" típusú válaszok. Ezen el kéne gondolkodni!

jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

"ez világos jele annak, hogy a párom nem tud az anyukájáról leválni"

Két és fél évenként egyszer menne el az anyukájával kettesben nyaralni! Pont azért, mert már levált róla, nagyon is indokolt. A leválás ugyanis nem azt jelenti, hogy soha többet ne tölthessenek el egy hetet kettesben.

Ha te ebből az egy hetes programból arra következtetsz, hogy nem történt meg a leválás, akkor inkább neked kellene elgondolkodnod azon, hogy milyen is az egészséges leválás. Nem olyan, hogy minden szálat elvág az ember a szülei irányába!

jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

#18: Úristen! Na az ilyen pártól mentsen meg a sors mindenkit!


Nekem egy rossz szavam nem lenne nőként ha a párom elmenne valahova a szüleivel egy hétre. Miért kéne egy ilyen dolgot megakadályozni mondd már meg?

jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!