Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy hét nyaralás édesanyámmal...

Egy hét nyaralás édesanyámmal belefér-e egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok párkapcsolatba, párommal rendszeresen utazunk kettesbe. Szerintetek édesanyámmal kettesbe elmenni nyaralni belefér-e egy párkapcsolatba? Szerintem nincs gond ezzel, de kíváncsi vagyok kívülállók véleményére is

jan. 30. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
18# te szerintem ma már ne szívj semmit😁 mért ne mehetne el a párom az édesanyjával pl nyaralni ha szeretne. Azért mert mi egy család vagyunk, a szüleivel mért ne lehetne.anyuci pici fiacskáját, meg általában azokra mondjuk, akik minden hétvégén hazajárnak aludni mamához, anyuci főz nekik, anyuci vásárol nekik stb.. ne keverd a szezont a fazonnal.
jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol kívülállók véleményével??? Nőj fel!
jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A kívülállók le vannak xarva.

Én meg úgy mentem nyaralni egyik évben, hogy a 16 éves lányunk és én, tehát így kettesben. (Férjem pedig addig itthon megcsinálta a nagytakarítást).

A vicc, hogy a velem egyidős negyvenes nők vinnyogtak legjobban, hogy "de hát ezt hogyan...?"

Ahogy nektek jó, úgy csináljátok.

jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%

Nekem igen. Rendszeresen megyünk anyukámmal 1-5 napra. Nagyon szeretünk együtt lenni, szükségem is van arra, hogy anyával legyek.

Amúgy 6 éve férjnél vagyok, 2 gyerekünk is van.

Anyukám 54 éves, én 32.

jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értem, kinek fura ez. Attól még, hogy kapcsolatban vagy, a párodon kívüli más kapcsolataid nem szűnnek meg létezni. Én pl szoktam barátnőimmel is nyaralni külön. Anyukámmal is van, hogy megyek wellnessezni kettesben, anya-lánya program. Férjemnek ezzel semmi baja.
jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kívülállóknak? Meg miért érdekel az téged? 48 vagyok, családos, de simán mennék, megyek is anyámmal.
jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!