Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim azt akarják ne...

A szüleim azt akarják ne lépjek ki 8 és 4 között a házból, mert akkor "mit mondunk, hol dolgozol"?

Figyelt kérdés
Vidéken, falun élünk. Ha levegőt veszek, vagy bármit csinálok, már "ehhez van eszed, inkább dolgoznál". Sehova nem mehetek. Elköltözni nem engednek, mert "aki keres itt is talál, Pesten k...nak lennél jó".
febr. 7. 14:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a faluban elég lassan fogsz anyuéknak megfelelő állást találni.
febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
Van valamennyi penzed, vagy ossze tudsz gyujteni? Mert akkor alberlet es munkahely, akar kulfold.
febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én is átéltem, mint a kérdező, pedig én akkor dolgoztam, igaz home officeban.

Léptem is le, amint tudtam.

Kérdező! Ha van megtakarított pénzed, akkor le tudsz lépni, bérelj szobát lakótársakkal.

Ha nincs annyit, hogy akár csak szobát bérelj, akkor olyan melót keress, ahol kapsz szállásr.

febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha a szomszédok azzal foglalkoznak, hogy nem dolgozol, azt is simán észreveszik, hogy reggel nem mész munkába, tehát hiába vagy bezárkózva nap közben.
febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha van némi pénzed, keress valami gyári munkát, ami szállást is ad. Rengeteg ilyen van. Nem mondom, hogy nagy karrier, de önálló lehetsz és eldöntheted és magad, hogy mit szeretnél. Tudsz gyűjteni, tovább lépni. Vagy munka mellett tanulni és jobb munkát találni.
febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
81%

Mondják azt, hogy kötetlen munkaidőben home office-ozol, vagy levelező szakon tanulsz egyetemen. Azért mentél ki a házatokból 8 és 4 között.


De ez tényleg nagyon beteges.

febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan, szükséges a szomszédoknak beszámolni és történeteket gyártani arról, a kérdező mivel tölti a napjait?
febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
95%
Egyébként abban a faluban mindenki azt hiszi, hogy minden ember 8 és 4 között dolgozik? Vannak akik pl.6-14. vagy 14-22 és 2 műszakban is, vagy 3 vagy csak 4 órában...nekik csak ez a verzió létezik? Nem értem...
febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is erősen gyanús, hogy kamu. Épértelmű 23 éves felfogja, hogy el kell mennie.
febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg anyádtól,hogy milyen érzés így élni? Mindig azt nézni,hogy mások mit szólnak? Bár sajnos neki ez a természetes,ebben él. De a te életed a tiéd! Menj ki az utcára bármikor,keress munkát ahol akarsz,és legyél önálló. De ami a legfontosabb,hogy legyen saját döntésed,és ne azt nézd,hogy másnak ez tetszik-e addig,amíg mást nem károsítassz meg.
febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!