Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítcség kellene, azal...

Segítcség kellene, azal zsarolnak hiba fizetek én is lakbért stb, ha nem dolgozom othon kitheteik a szürömet a szüleim othonról?

Figyelt kérdés

30F vagyok skizrofréniás

És azal zsarolnak ha nem dolgozom othon munkagépen javítás stb stb.

Plus hiába szállok be a rezsibe és élelembe.

3 szor voltam korházban , hova menjek ha kitesznek.

Senki nem fogad be 1 éjszakára.

Megtheteik de ha pénzt kérnek zsarolnak hogy bármikor csomagalhatok.

Az öregem is rokant és én is.

De kölcsönt akartak velem felvetetni.

Hova forduljak rendőrség ?

Vagy rehabközpont :(



#otthon #szülő #zsarolás #Skizrofrénia
2021. aug. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Nem fognak neked kölcsönt adni az állapotod miatt, úgyhogy azt megmondhatod nekik, hogy el is felejthetik. Fordulj a helyi segítőközponthoz, családsegítő vagy hasonló!
2021. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
11%
Kutya nem fog rajtad segíteni ember. Felnőtt vagy. Menjél be önként katonaságba krumpli puccolónak, vagy vonuljál börtönbe, ha ennyire életképtelen vagy. Mindkét helyen ingyen biztosítva lesz mindened. Vagy utcára is mehetsz mint hajléktalan, de a hajléktalanszálló sem a legjobb. Más lehetőséged nincs, mert senki nem fog rajtad segíteni. Most cselekedjél amíg észnél vagy, és ne akkor amikor már társasházban lévő embereket fenyeget, mint amikor a napokban volt egy hír, hogy skizo ember, gázpisztollyal fenyegetőzött és tekesek rohanták le, majd az anyja feljelentette a teket, mert hogy viselkedett a fiával. Előzd meg a baj. Vonulj önként száműzetésbe.
2021. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy senki nem segít,

De ha fizetek én lakbért stb akkor milyen jogon zsarolnak.

2021. aug. 2. 19:04
 4/47 anonim ***** válasza:
36%

Az a minimum hogy otthon is besegítesz. Ha ketten éltek, a munka felét, ha hárman az 1/3-át ha négyen 1/4ét neked kell csinálni, mindamellett hogy ugyan úgy fizeted a rezsi meg az étel rád eső részét (ugyan annyit ahányan éltek)


Mert gondolom nem úgy képzelted hogy hazaadsz 30-50 ezret aztán verheted egész nap az ágyban fekve?

2021. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%
Atyaisten ezt az igazi, retek pusztulatos rosszindulatú hozzáállást, kommentelők... nem segítetek ezzel a kérdezőn.
2021. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Máskép az örgem nem fizet semit, de én dolgozak neki hogy több bevétle legyen.

Pl füvágás, elkérték a tüzifa 1/3 dát, szintén a kazán árát.

Tejesen mindegy hogy adtam bele pénzt.

Ha nem dolgozom a müdzaki gépen stb mehetek az utcára aludni, mert neki ingyen munkás kell hogy fuvarozon feketén.

És ő rendelkezni akar szabadcságom felet ahol dolgozom.

De a cég adja nekem a fizetés és a szabit.

Nem Ő , és van ez a csáládi ház felujitási program 50%az állam azt is akart velem felvetetni.

Én ha nem bíróm nyögni.

Ők uszák meg anyagilag

2021. aug. 2. 19:12
 7/47 A kérdező kommentje:
És jogilag :(
2021. aug. 2. 19:13
 8/47 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem tetszik mehetsz albérletbe. Még szép hogy te fizeted a tüzifa harmadát, te is ott melegszel nem? Vagy te fűtési szezonban a kutyaólban laksz?


Ennyire csöves nem lehetsz hogy nem természetes hogy ugyan úgy dolgozol otthon mint a többiek.


Ha az én gyerekem lenne ilyen lusta én se melengetném otthon.



Egyedül abban értek veled egyet hogy a hitelbe bele ne menj. Bár skizofrénként, kevés jövedelemmel úgyse kapnád meg.

2021. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%

#5, egyetértek.

Kérdező, menj be a gyámhivatalba, és kérd a segítségüket. Lehet, hogy a skizofrénia miatt gondnokság alá vesznek (nyilván a szakértő és a bíró fog dönteni)- na jó, ezt gondold meg, mert akkor semmiféle jogod nem marad -, kineveznek melléd egy hivatásos gondnokot, és ő segít neked intézetet keresni, ahol dolgozhatsz is, és onnan nem tesznek ki.

Ez egyféle lehetséges megoldás, hosszadalmas, és tényleg jogvesztéssel jár. De talán jobb, mint a híd alatt élni. Úgy tűnik, a szüleidre nem számíthatsz..

Nekem ez jutott az eszembe, hátha lesz másnak jobb ötlete.

2021. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
71%
Miért nevezitek lustának? Dolgozik.
2021. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!