Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim azt akarják ne...

A szüleim azt akarják ne lépjek ki 8 és 4 között a házból, mert akkor "mit mondunk, hol dolgozol"?

Figyelt kérdés
Vidéken, falun élünk. Ha levegőt veszek, vagy bármit csinálok, már "ehhez van eszed, inkább dolgoznál". Sehova nem mehetek. Elköltözni nem engednek, mert "aki keres itt is talál, Pesten k...nak lennél jó".
febr. 7. 14:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%
Eleve mi az hogy lógatod a lábad 23évesen és nem dolgozol 🤣
febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Haha 🤣🤣🤣
febr. 7. 16:40
 23/37 anonim ***** válasza:
37%
inkább siralmas.
febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
41%

"Vagy nyitok egy vendégházat, mint 80 %."


Ezek szerint van egy rakás pénzed - frissen megnyíló vendégház elég komoly összegeket el tud vinni, mielőtt egy fillér bevételed is lenne belőle.

Miért nem keresel munkát Bp-n, ha szerinted ott jobb lehetőségeid lennének, a pénzedből telne albérletre/szobára, amíg nem kapod az első fizetésedet.

febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez volt, leléptem. Ha jól megy kitesznek a kirakatba, ha szarul akkor meg eldugnak. Dolgozok és legyen büszke rám a tengeri malacom.
febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
90%

Ez már a sokadik kérdésed, de nem teszel semmit.

Egyszerüen fogsz egy táskát, beleteszed a dolgaidat és a felülsz a legközelebbi vonatra/buszra és eltünsz otthonról - pl. Pestre!

febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
#24 Két üres, nem használt házunk van. Amúgy csak iróniának írtam.
febr. 7. 17:27
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Keress egy pasit, és költözz hozzá.
febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
86%
A kérdezö NEM AKAR SEMMIT VÁLTOZTATNI, csak idönként kiírja itt.
febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Kérdező nem írja ide ki, most először. De nem tudom, mit vártam itt. A normálisakat köszönöm.
febr. 7. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!