Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rám nyitogat meztelenül,...

Apám rám nyitogat meztelenül, nem zavarja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs meg nem is lehet zárni az ajtómat. Simán beront. Ma is hajat szárítottam, most jöttem fürdésből, erre egy bugyi volt rajtam, beront, hogy "mond be a telefonba az email címemet". Látta, hogy nincsen rajtam ruha és mit gondolt felállok és megyek egy bugyiban a telefonhoz, még ott áll? Mondom neki, "esetleg felöltözhetek?" Berontogat, látja rajtad, hogy nincs rajtad ruha, az sem zavarja... Máskor meg, "csak beengedem hozzád a macskát, itt szeretne aludni", ez kell, az kell. Se egy bocsi, vagy kopogás.


Szerintem ezentúl napközben nem megyek fürödni sem, mert így járok. Gondoltam most ráérek, megmosom nyugodtan a hajam, mert máskor az a baj, hogy napok óta készülsz rá, de akkor 5 percenként oda kell menniük.


márc. 7. 10:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Miért akartál a kérdezőnek üzenetet küldeni? Hogy kiverhesd rá amiket ír? Vagy pucér képeket kunyerálsz? 🤣
márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

31.

Te beteg vagy!

márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szokásos családi meztelenkedős troll. Szerencsére hamar tiltják, jobb esetben a fiókját is, nem csak a kérdést.
márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
A fiókját sosem tiltják senkinek, max a kérdést törlik. És a kérdést sem mindig törlik. Mert nem bizonyítható az, hogy kamu történet. Ahogy az sem, hogy valós.
márc. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

“A fiókját sosem tiltják senkinek.”

Dehogynem! Egy idő után, ha sok törölt kérdés, valamint válasz összegyűlik, akkor elveszítesz minden jogosultságot az oldalon, tehát olyan, mintha nem lenne fiókod. Nem tudsz kérdést, választ írni, privát üzenetet küldeni stb.

márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
És szerinted azt valaki nézi, hogy hány kérdését törölték? Az nincs felsorolva sehol
márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!