Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rám nyitogat meztelenül,...

Apám rám nyitogat meztelenül, nem zavarja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs meg nem is lehet zárni az ajtómat. Simán beront. Ma is hajat szárítottam, most jöttem fürdésből, erre egy bugyi volt rajtam, beront, hogy "mond be a telefonba az email címemet". Látta, hogy nincsen rajtam ruha és mit gondolt felállok és megyek egy bugyiban a telefonhoz, még ott áll? Mondom neki, "esetleg felöltözhetek?" Berontogat, látja rajtad, hogy nincs rajtad ruha, az sem zavarja... Máskor meg, "csak beengedem hozzád a macskát, itt szeretne aludni", ez kell, az kell. Se egy bocsi, vagy kopogás.


Szerintem ezentúl napközben nem megyek fürödni sem, mert így járok. Gondoltam most ráérek, megmosom nyugodtan a hajam, mert máskor az a baj, hogy napok óta készülsz rá, de akkor 5 percenként oda kell menniük.


márc. 7. 10:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%
Tippelhetek egyet? Bébike? Te retardált gyökér, munkád nincsen azóta sem? Másoknak is ezt csinálod? Miért tartanak meg itt téged? Beteg az agyad.... - ezt a kérdezőtől kaptam mint privátot.
márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Én nem küldtem neked semmilyen privátot!
márc. 8. 07:46
 23/36 anonim ***** válasza:
35%

Ó hatos - eddig már két teljesen MÁSIK regisztrációjáról érkező privátot tiltottam le, ráadásul valamiért meg van győződve róla, hogy én nem dolgozok.


Fogalmam nincsen ezt honnan a viharból veszi, de egészségére.

márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
46%
És már megint kaptam egy privátot tőle ugyanerre a kérdésre válaszban... zseniális - nem tudom, kettőnk közül kinek NINCS élete.
márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ez kamu kérdés? És nem is lány a kérdező?
márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán hány éves vagy?
márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idos vagy? Van lehetoseged elkoltozni?
márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Darius- ***** válasza:

Rád nyitogat, nem szép, lehet könnyen megelőzni.

Az első mondat a kifejtesben valamilyen növények, vírusok által beszélt nyelv vagy találós kérdés?


Zárd be a fürdőt, amikor ott vagy. Ennyi. Ugye milyen szuper?

márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
57%

A fürdőszoba zárható?

Ha igen akkor vidd a ruhádat és öltözz fel ott.

márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Törölte magát!!!
márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!