Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám rám nyitogat meztelenül,...

Apám rám nyitogat meztelenül, nem zavarja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs meg nem is lehet zárni az ajtómat. Simán beront. Ma is hajat szárítottam, most jöttem fürdésből, erre egy bugyi volt rajtam, beront, hogy "mond be a telefonba az email címemet". Látta, hogy nincsen rajtam ruha és mit gondolt felállok és megyek egy bugyiban a telefonhoz, még ott áll? Mondom neki, "esetleg felöltözhetek?" Berontogat, látja rajtad, hogy nincs rajtad ruha, az sem zavarja... Máskor meg, "csak beengedem hozzád a macskát, itt szeretne aludni", ez kell, az kell. Se egy bocsi, vagy kopogás.


Szerintem ezentúl napközben nem megyek fürödni sem, mert így járok. Gondoltam most ráérek, megmosom nyugodtan a hajam, mert máskor az a baj, hogy napok óta készülsz rá, de akkor 5 percenként oda kell menniük.


márc. 7. 10:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%
Na ilyen amikor egy troll a kérdező,pont ezeknek nem szabad válaszolni!
márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudod, hogy ilyen miért nem öltözöl a fürdőben? Vagy ahogy írták tegyél fel egy kampót, azt nagyjából bárki megtudja csinálni.
márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Miért lenne a kérdező "troll"? Itt az ország lrgalja gyűlik össze? Nem egyeske, ajtóm is van, csak nem zárható kulcsra, meg nem flangálok egy szál bugyiban sem. Ha nem tudjátok ezt értelmezni és egyeske van istenítve, felpontozva, akkor itt bajok vannak. Nektek amúgy minden "troll"?
márc. 7. 11:53
 14/36 anonim ***** válasza:
62%
Azért van egy színvonal amit a kérdező képvisel. De én oda már nem vagyok hajlandó lesüllyedni. Az nagyon mélyen van...
márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
42%
Simán fel lehet szereltetni egy tolórekeszt!
márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
#10 Nem, a szobámban nem volt rajtam már a köntös, mert éppen öltöztem...
márc. 7. 12:19
 17/36 anonim ***** válasza:
37%
Öltözz fel a fürdőszobában.
márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk full vizes hajjal nem szoktam, de valamikor meg öltözni is kell. De ezek után nap közben nem csinálok ilyet. Látta,.hogy meztelen vagy, csak mondta, hogy az email cím, meg a fülén volt a telefon... Miért nem előtte kérte el... Hirtelen durr berontott, látta, hogy öltözöl és nem ment ki. Utólag meg röhög rajta....
márc. 7. 14:36
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Én se szoktam, de mást nem nagyon tudsz tenni, ha nem érdekli, amit mondasz.
márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
67%
Elég bunkó apád van. Neked is kell magánéletednek lennie. Szereltess fel zárat a szobádra. Azért, hogy bármikor meztelenül lehess vagy ha maszturbálni van kedved. És közben ne nyisson rád senki.
márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!