Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudom hogy ha nárciszti...

Honnan tudom hogy ha nárcisztikus személyiségű az anyám?

Figyelt kérdés
Illetve mi a teendő? Teljesen megszakítani a kapcsolatot? De sok mindent köszönhetek nekik, felneveltek pl és pénzt is adtak néhány dologra. De rengetegszer érzem úgy hogy idegesít. Rengeteget hazudik, és ferdít. Szinte isteniteni kell, mindig más a hibás, soha nem kér bocsánatot. Sőt velem sem volt igazi anya lánya kapcsolata. Ruhát sem kaptam csak ha az az egy már elszakadt. Míg ő halomra vette és mutogatta nekem azokat. Lehet csak féltékeny lennék? Pedig nem vagyok hálátlan mindent megbecsülök. Kérlek aki bántani akar ne itt írjon.

márc. 20. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Kiírsz róla kérdést a gyakorin és rögtön ezek egyike lesz az itt divatos lehetőségek közül:

1. Toxikus

2. Nárcisztikus

3. Borderline

Nincs más lehetőség, csak ezek! Ez a gyakori világa.🤔

márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Az,hogy felnevelt, az kötelessége volt. Ő csinált gyereket a saját örömére, nem te kérted hogy megszüless. Ha bevállalsz egy gyereket,alap,hogy eteted,ruházod,gondoskodsz róla. Ezért nem kellene különösebben hálasnak lenned.
márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ő már ilyen és nem is fog változni senki kedvéért.

Változtass te hozzáállásodon: ne várj tőle olyasmit, olyan érzelmeket, amire ő képtelen, és lépjél túl azon, hogy ő mit képzel magáról. Annyit foglalkozz vele, amennyi neked jólesik. Ne ez legyen életed fő problémája.

márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mit érsz vele, ha tudod, hogy nárcisztikus személyiségű az anyád?
márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy vigyázom magamra, már csak azért is, mert gondolom én is szívtam magamba ezeket a vonásokat úgy mint egy szivacs és nem szeretném a gyerekeimnek is ugyanazokat a mintákat adni. Valamint magamba is helyre tenném, hogy mit miért csinált és miről tehetek/tehettem valóban és miről nem akár a múltban akár a jelentben.
ápr. 4. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!