Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 A kérdező kommentje:
A házasságom pedig nagyon jó, néha vannak viták de ennyi.
márc. 28. 20:22
 92/127 anonim ***** válasza:
5%

Hiba volt biztatni. Most a nyakatokon az a kihasznaló patkany. Persze, hogy előfordulhat, hogy a nő stresszeli a férfit az összeköltözéssel.

Azt nézd meg mikor fogtok megszabadulni tőle; majd apad kimúlik, es majd ott fog rohadni es követelőzni. Majd felesegul is veteti magat. Azon lesz, hogy kisemmizzen. Apad meg hat mit csinaljon igaz.

márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon jo lenne a házasságod akkor a ferjeddel akarnal lenni mem az apaddal. Csak nem ezen van a vita?
márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
29%
Apádnak temyleg nem volt sikere a nőkkel, ha ennek tűr, lehet úgy érzi, hogy végre valaki elfogadta. Es aztan ennek barmit elnéz
márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 A kérdező kommentje:

Komolyan én elborzadok azon, hogy ez ennyire szörnyű és borzalmas dolog, hogy édesapámmal aki egyedül nevelt fel, anyukám helyett az anyukám volt. Folyamatosan helyt állt, mindig ott voltunk egymásnak.


Nem ezen vitázunk a férjemmel. A férjemnek is apja helyett apja

márc. 28. 20:28
 96/127 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig egy felnőtt ember nem tapad ennyire a szülőjére, mert kirepült. Ez a biológiai szükségszerűség. És tudomásul vehetnéd, hogy az élettársát - akit ráadásul te protezsáltál be a lakásba - zavarja, hogy titeket kell kerülgetnie. Ő apukáddal akar élni, nem a családjával. Téged nem zavar, hogy ő jelen van, mikor ti is? És ahhoz mit szólnál, ha apukád toppanna be hozzád váratlanul hetente többször több órára, és hozná a nőjét is?
márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
87%
99, az apja is megy hozzájuk, ezért nem érti másnak miért furcsa..
márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 A kérdező kommentje:
Apukám rendszeresen toppan be hozzám már 8 éve folyamatosan és ott van órákig. Kávézunk, főzünk, eszünk, beszélgetünk, kertészkedünk és nagyon jókat nevetünk. Többször hozta is a párját mikor még nem laktak együtt. Nálunk ez a természetes.
márc. 28. 20:53
 99/127 anonim ***** válasza:
91%
Hányszor mentek egy héten? Azt írtad többször de mégis mennyi az a "többször"?
márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 A kérdező kommentje:

Most pl a héten apukám volt nálunk 3x mi még nem voltunk.

De 5-6 napot találkozunk. Fele fele arányban megyünk és jön ő is. Van, hogy át jön elviszi a gyerekeket és 3 óra múlva jönnek vissza. Van, hogy jön 11 óra körül és este megy csak haza.

márc. 28. 21:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!