Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
73%
Számító egy rbanc akkor. Mostmár azt hiszi apád halála után övé lesz minden. Én meghagynám ebben a hitben, hagy essen jó nagyot pofára.
márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
21%

Nőjél már fel, kislány! Felnőtt férjezett anya vagy, nem óvodás! Neked is le kell válnod apukádról. Ez ugyanolyan eset, mint amikor egy szülő nem képes elengedni a felnőtt gyerekét, csak fordítva. Neki már saját élete van az élettársával, nem kell hetente többször találkozni, és belezavarni egy másik család életébe.

A lakástulajdon meg haszonélvezet esetén nem számít, az csak a halála után lép életbe, addig csak papíron vagy a várományosa.

márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 A kérdező kommentje:
Attól mert felnőtt, férjezett anya vagyok attól apukám az apukám marad. És kölcsönösen szükségünk van egymásra. Olyan dolgokon mentünk keresztül amin sokan nem és nem is kívánom soha senkinek. De ezektől a dolgoktól is lett mély és szeretetteljes a kapcsolatunk.
márc. 28. 15:59
 34/127 anonim ***** válasza:
19%
De, vendég vagy, mert az apád és a párja otthona, független attól, hogy ki a tulajdonos
márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 A kérdező kommentje:
És apukám pontosan ugyanannyit jön hozzánk mint én megyek hozzá. Az unokáit is ugyanúgy szereti, minden fontos pillanatban szeret ott lenni és megélni velük.
márc. 28. 16:00
 36/127 A kérdező kommentje:
#31 nekem is megfordult már ez a fejemben. Hogy ezért lett ilyen undok, mert egyszer erre számít.
márc. 28. 16:02
 37/127 anonim ***** válasza:
61%
Akkor menjen apád hozzátok és q probléma még van oldva. De innen nézve tönkre teszed a kapcsolatukat. Felnőtt vagy, tényleg nem kellene ennyire apád popsijaban lenned
márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
6%
Nem esik pofára, ugyanis ha osszehazasodnak, őt illeti majd az özvegyi haszonélvezeti jog
márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 A kérdező kommentje:
Pontosan az a baj. Hogy neki az is baj ha apa jön, mert minek jön. Az is baj, ha mi megyünk. Szerintem ő annak örülne, ha max havonta 1x találkoznánk.
márc. 28. 16:06
 40/127 anonim ***** válasza:
26%
Persze hogy baj. Nem normális hogy kb folyamatosan egymáson lógtok
márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!