Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
 71/127 anonim ***** válasza:
46%
70 es, ha neki idegen a pasija családja, ennyi idő után, akkor nem tudott beilleszkedni a családba! Akkor lakjon egyedül es nem járkál hozzá idegen. Nem ufó, hanem az élettársa lánya!
márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
26%
Persze, hogy idegen, egy percig nem éltek együtt, néha találkoztak. Attól még nem kell élvezni a társaságát. A nő sorsa itt senkit nem érdekel. A kérdezőt kéne, hogy érdekelje az apja párkapcsolata. Gratulálok neki, ha addig mesterkedik, míg elmaratja az apja mellől a barátnőjét. Akkor már oda is költözhet, a saját ingatlanába. Voltaképpen már eddig se értem, mért költözött el, ha hetente többször kell találkozniuk.
márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon úgy fest, megérkezett a válaszolók közé egy nő, aki szintén nem tudja elviselni, hogy a párjának van családja, mert sajnos ez a nagy igazság.
márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
67%

Az a nő, aki tudja, hogy a pasijának van gyereke es ha összeköltöznek, járni fogja a házukat es őt zavarni fogja ne költözzön össze.

Legyen ennyi tartása, tisztelete önmaga iránt, a társa iránt, önmagához való esze, vagy nevezd ahogy akarod!

De így ez nem normális viselkedés.

Egy nő akinek helyén van az esze, ilyet nem csinal es nem maszik olyan helyzetbe, amiről tudja, hogy nem végződik jól. Főleg, hogy nem tiniről beszélünk, hanem mar egy feltehetően klimaktériás asszonyról.

Erről ennyit

márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 A kérdező kommentje:

Nem kellene idegenként tekintenie rá, mert én se annak tekintettem.

És tudta, 3 éven keresztül tudta, hogy apukámmal ilyen szoros a kapcsolatunk. Ezért is beszélnék vele, hogy mi változott meg benne azzal, hogy ide költözött.


Nyilván azért költöztem el mert nekem is van férjem és gyerekeim.

Kedves 73-as válaszoló. Apukám ugyanúgy vágyik a mi társaságunkra, az unokái jelenlétére ahogy mi az ővére. Ezért is van, hogy hetente többször találkozunk és közel költöztünk el.

márc. 28. 19:00
 76/127 anonim ***** válasza:
62%

76.

0-ra pontoztak ezért már, de akkor is fenntartom ez beteges.

Bezzeg amikor anyós meg picifia vannak ilyen szimbiózisban, azt tudják ekézni.

márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 A kérdező kommentje:

Nekem nem beteges. Ez a természetes. Nekem apukám egyszemélyben volt az anyukám is. Valamilyen módon át kellett vennie ezt a szerepet is, mikor elhunyt. Valószínűleg ezért is ragaszkodunk egymáshoz jobban az átlagnál.

Sajnos nem tudom milyen az amikor anyósom jóban van a fiával, mert a férjem szülei elhunytak már a megismerkedésünk előtt.

Az apukám az egyetlen nagyszülő a gyerekeimnek ez is egy plusz dolog ami miatt sokat vagyunk együtt.

márc. 28. 19:35
 78/127 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne ha nem váratlanul állítanátok be? Engem zavarna tulajdontól függetlrnül. Az nem ha az unokái meg a családja fontos, de annyit elvárnék hogy mrgbrszéljük ki mikor jöjjön.
márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, mikor be költözött utána elkezdtem apára telefonálni ha mentünk volna, hogy most jó e- nem e zavarunk.
márc. 28. 19:58
 80/127 anonim ***** válasza:
10%

Miért kéne bejelentkezni, 80 as! Nem fogászat!

Olyan akit ez zavar ne költözzön oda ennyi

márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!