Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 A kérdező kommentje:
Apának közel 18 évig nem volt senki az életében. Szerintem hirtelen megcsalta a szerelem széle, és mint mondta a hölgy nagyon kedves és barátságos volt míg össze nem költöztek.
márc. 28. 16:54
 62/127 anonim ***** válasza:
15%

Es most nézi ahogy a hajdan “kedves” hölgy ott őrjöng es kizárná a családját? Mert jó vele az anál? Vagy mit fog lépni? Mekkora egy pipogya ertfogyós!

Figyelj en is beengedhetnék akarmilyen pasit ide es dugathatnám magam vele es szabad kezet adhatnák neki, hogy a lányom stresszelje, molesztálja vagy akarmi.

De a pasik érzik, hogy velem nem menne, mert kapcsolat elejen leszögezem, hogy a lanyom nem téma es szent!

Emiatt befogják a lepénylesőt mert tudják hogy átharapom a torkát seperc alatt ha csak ferdén mer nézni a gyerekemre es nő vagyok!

Sajnalom, hogy ezen át kell menjél.

Az otthon nem körút, hogy minden jöttment, akibe épp szerelmes vagyok beleköpjön az életembe es a lányoméba!

márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
30%
Tehát 33 évesen elvarod, hogy apád világának te legyél a közepe.
márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
31%

Miert 64 es, normalis az ilyen megnyilvánulása annak a modortalan kivénhedt ribizlinek? Vagyis viselkednie se kell? Hogy engedi meg maganak, hogy ilyeneket mormogjon a háttérből?

Ja, a kérdező apja engedi meg

márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
39%

65!


Olvasd el a kérdező kommentjeit és látni fogod, hogy féltékeny a nőre, zavarja, hogy nem ő a világ közepe. Nem normális majdnem napi kapcsolatban lenni a szülővel ha az ember felnőtt, hazas ember, aki gyerekeket is nevel.

márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
19%
#66 nem féltékeny, az zavarja, hogy a nő nem akarja őt az apja közelében. Nem a 65-nek kéne elolvasnia a kommentjeit a kérdezőnek, hanem neked!
márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
43%

Igenis normális egymás életének része lenni, főleg, hogy ezt szokta meg a kérdező. Semmi rossz nincs abban, hogy egy csalad összejár és összetartó. Akkor is ha ma már az tűnik normalisnak, az elzárkózás.

Ami nem normalis, hogy ezt megengedi annak a senkiházi elmebetegnek hogy ott kiutáljon mindenkit. Ez nem stílus amit neki meg kéne engedni neki, függetlenül attól, hogy a kerdező feltekeny , vagy nem, a tisztelet megadása kötelező es aki erre nem képes, nem való a családba

márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
61%

Uhh, szegény kérdezőnek hogy nekiestek páran. Pedig világosan leírta a tényeket:

1. 4 éve együtt van az apukája a nővel, 8 hónapja költöztek össze

2. közel 3 évig minden rendben volt, a nő megismerte a sok-sok éve tartó szokásokat, és a kérdező szoros kapcsolatát az apjával

3. a nőnek 3 éve volt arra, hogy megszokjon vagy megszökjön, ha valamit nem tetszik neki

4. minimum 50 éves apuka, majd biztos változtatni fog az évtizedekig tartó, kölcsönösen megfelelő kapcsolatán a lányával

5. a kérdező tulajdona a ház, amiről a nő nem tud. Minden bizonnyal itt van a kutya elásva.


Kérdező! Neked semmit nem kell tenned, ez nem a te ügyed. Csak legyél ott apukádnak, ha elhagyná a nőt, és szerelmi bánata lesz. De akkor is, ha enged neki, majd későbbiekben jön rá a tévedésre.


Tudod, a legtöbb válaszolónak siralmas kapcsolata van az apjával (beleértve engem is) csak értetlenül állunk a leírtak felett, annyira hihetetlen.

Én még egy könnycseppet is elmorzsoltam, hogy mennyire szerencsés vagy, hogy ilyen édesapád van. Bárcsak fele ennyire lett volna nekem ilyen apám!

Nyilván az édesanyád elvesztése miatt nagyon szerencsétlen is.

Igazi kuriózum az apukáddal valóban kapcsolatod! Ezt egy nő nem fogja tudni tönkretenni.

márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
23%
Milyen betolakodó meg ribizli meg elmebeteg? Az apja élettársa. És nem kiutál mindenkit, hanem nem akar hetente többször együtt lenni egy illetve több idegennel.
márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
79%

Lényeg, kerdező, te nem tudsz mit tenni. Itt apád kell tiszta vizet öntsön a pohárba. Mert neked semmi közöd a nőhöz, apád által kapcsolódtok egymáshoz, tehát ő kell pontrategye.

Ő hozta a családba.

Ugyanígy, ha a te gyerekeid es mostohaapjuk közt konfliktus lesz, te kell megoldd, nem ők egymás közt

márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!