Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rosszul vagyok apa új párjától...

Rosszul vagyok apa új párjától, úgy érzem, hogy ki akar túrni?

Figyelt kérdés

Anyukám már régen elhunyt, apukám 11 éves koromtól kezdve egyedül nevelt. Nagyon szoros a kapcsolatunk.

Kb 4 éve ismerkedett meg a párjával. Örültem is neki, hiszen nagyon régóta egyedül volt. A hölgy is először jól fogadott, kedves volt. Mondtam is, hogy itt nem is lesz semmi gond.

Aztán kb 8 hónapja mióta össze költöztek apuval, na azóta rendkívül bunkó. Volt, hogy hívtam aput, hogy beugrok a gyerekekkel, hallottam, hogy a háttérben puffog, hogy ő nem kíváncsi ránk.

Hozzáteszem ha megyünk neki semmi dolga nincs velünk. Mert én kiszolgálom magunkat, másrészt apu főz stb. A párjának kvázi nincs dolga velünk. Ha apu szeretné, hogy ott aludjanak az unokák már azért is megy a pofa vágás, hogy neki ehhez nincs kedve.

Apu is már panaszkodott rá, én is mondtam neki, hogy ez így nem jó. Üljünk le együtt és beszéljünk erről. De tudom, hogy minden egyes ilyen alkalommal veszekszik apuval, apu minket véd és őrlődik. Látom apun, hogy szereti őt és örül, hogy végre nincs egyedül. De ez így borzasztó helyzet. Teljesen azt érzem, hogy ki akar túrni apa mellől és mióta oda költözött azóta ilyen undok.


márc. 28. 14:52
 81/127 anonim ***** válasza:
82%
81, oké de ez kb olyan mintha a kapuban lennétek már, valószínű úgymond semmi extra nincs náluk amiért ne mehetnének, csak váratlanul éri..miért nem lehet megbeszélni hogy következő héten mikpr mentek?
márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
94%
82 mert más otthona. Lehet kettesben lennének, vagy csak a munka után pihennének nem gyerekzsivalyt hallgatnának. De persze a nő tudta előre mi a szitu, szóval így járt, de akkor is.
márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
0%
Váratlanul éri! Menjen es kezeltesse a beteg agyát! Az éri váratlanul ha slaggal pofan spriccolják hideg vízzel a pszichiatrian, ahova kerülni fog!
márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
92%
Te is kezeltethetnéd magad. Hozzád mindenki bevágodhat amikpr akar?
márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
13%

Igen, a lanyomnak kulcsa van es akkor jön mikor akar. Bárki nem vágódhat be, de a lanyom igen.

Mostanaban úgy jön, hogy nem is csenget. Ez akkor is így volt, mikor pasim volt. Igaz, akkor egyszer megnyomta a kapucsengőt, de arra sem én kértem!

Ez az ő otthona is, ahol én vagyok mellettem mindig otthona van!

márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 A kérdező kommentje:
Egyszerűen amúgy nem így szoktuk meg. Megvan ez a fajta jövés menés, hogy nem kell egymáshoz be jelentkezni. Max annyi, hogy otthon vagy e.
márc. 28. 20:10
 87/127 anonim ***** válasza:
82%
Ez a ti szokásotok, nálunk nem ez van. Nekem mondegy mit csinál a kérdező, de lehet egy kis kompromisszummal meg lehetne oldani a szitut..
márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
78%

Nem a nő dörömbölt a férfi ajtaján, hogy márpedig ő oda akar költözni, hanem pár közösen úgy döntött - nyilvánvalóan a férfi invitálására, hiszen az ő lakásába költözött - hogy együtt kívánnak lakni. Ez a kérdező apjának a kívánsága volt. Nem betolakodó, trónbitorló a nő, hanem élettárs. Éli a felnőtt életét. Ők ketten lakják a lakást. A kérdező máshol lakik, és nem használhatja úgy az apja és annak az élettársa által lakott ingatlant, mintha ő is ott lakna. Ez egy másik család életének a folyamatos zavarása-

Kérdező, milyen a házasságod?

márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
79%
88, értelek kérdező, de most már más a szitu. Egy próbát megérne , legalább kiderülne hogy ennyi a baja, vagy tényleg edsig megjátszotta magát.
márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 A kérdező kommentje:
Amúgy egyáltalán nem így volt. A hölgy kezdte el az összeköltözést mondogatni. Apu nem akarta, neki tökéletes volt így is a kapcsolat egyébként. Én biztattam aput, hogy merjen nagyot lépni és vágjon bele.
márc. 28. 20:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!